• GoHome Professional
status-nekretnine kablovska prizemlje 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine kablovska prizemlje 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine kablovska prizemlje 50 m2

  • Za upit "status-nekretnine kablovska prizemlje 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan od 51 m² u novogradnji, nalazi se u Novom Sadu, u naselju Detelinara. Smešten je na visokom prizemlju u zgradi sa pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje jedno kupatilo, kao i terasu. Grejanje je na gas, što doprinosi prijatnom i praktičnom svakodnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 51.500 €, 53,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investiciju. Osnovne karakteristike: Prizemlje, starija....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, na Staroj Detelinari. Lokacija koja ima sve karakteristike koje idu u korist humanog načina života. Park sa visokim drvećem, marketi u prizemlju, lepo povezana sa celim gradom, dečja igrališta u neposrednoj okolini. Parkinga ima dovoljno za sve stanare. Zgrada građena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tri dvosobna stana u istom ulazu 48m 50m 51m Telep useljivo NOVO Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 226.600 €, 50,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRELEPA VIKENDICA, LEDINCINa predivnoj lokaciji Ledinaca prostire se kuća na 2500m2 zelene površine. Sama kuća ima 50m2. Na prizemlju je jedna velika prostorija nakon koje se prostire komforna velika terasa-veranda sa ugrađenim roštiljem. U sklopu kuće su uređen podrum i ostava. Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 51.550 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 50m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi u prizemlju kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe ,kupatila i kotlarnice. Na podovima je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan od 50 m2 u visokom prizemlju. Izdaje se i prazan za poslovni prostor. Centralno grejanje, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Potreban depozit, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Staroj Detelinari nudi idealnu lokaciju za udoban život. Okružen je parkom sa visokim drvećem, marketima u prizemlju i blizinom dečjih igrališta. Dobro je povezan sa ostatkom grada, a parking je obezbeđen za sve stanare. Zgrada je kvalitetno građena sa fasadom od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska prizemlje 50 m2 (196)
  • status-nekretnine prizemlje 50 m2 (2)
  • status-nekretnine kablovska 50 m2 (10)
  • status-nekretnine kablovska prizemlje (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni