• GoHome Professional
status-nekretnine kablovska do 180000 eura interfo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine kablovska do 180000 eura interfo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine kablovska do 180000 eura interfon barem 60 m2

  • Za upit "status-nekretnine kablovska do 180000 eura interfon barem 60 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 1.317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov stan na odličnoj lokaciji, na početku Telepa. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se kompletno namešten, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Grad, Novi Sad. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U jednom od najboljih naselja u Novom Sadu sa prostranim Bulevarima i punim zelenila nalazi se ova nekretnina. Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 68m² na Novoj Detelinari, smešten na 6. spratu stambene zgrade. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi u mirnom kraju a u blizini osnovne škole "Petefi Šandora". Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 76,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Četvorosoban stan na Limanu II u Novom Sadu, površine 80 m², nalazi se na drugom spratu zgrade od četiri sprata. Stan je ekstra sređen, sa svim novim elementima, i odmah useljiv. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan poslovni prostor na extra lokaciji u ul. Maksima Gorkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 480 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan 56m2 - Koste Šokice Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvoiposoban stan na Grbavici. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 135.000 € na 160.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2022 - 140.000 €
03.06.2023 - 130.000 €
12.08.2025 - 135.000 €
24.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.status-nekretnine.com

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 165.000 €, 113,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lux, ćetvorosoban stan, od 123m2. Stan se nalazi na fenomenalnoj lokaciji, u odličnoj zgradi, na 2. spratu, ima lift koji vodi direktno u stan. Ima dnevni boravak sa pogledom na Bulevar, prostranu trpezariju, izdvojenu kuhinju sa malom terasom i ostavom, kao i malim toaletom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.06.2025. - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se prostran i kompletno opremljen stan na Adamovićevom Naselju, u Novom Sadu. Stan je petosoban, ukupne površine 126 m2, i dolazi sa garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 273,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se u Poslovnoj zgradi na Telepu, na I spratu. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com