• GoHome Professional
status-nekretnine kablovska do 1500 eura/m2 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine kablovska do 1500 eura/m2 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine kablovska do 1500 eura/m2 150 m2 novogradnja

  • Za upit "status-nekretnine kablovska do 1500 eura/m2 150 m2 novogradnja" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 156.450 €, 149,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.codex.co.rs

Prodaje se UKNJIZEN poslovni prostor koji se nalazi u suterenu nove zgrade na Zvezdari. Prostor je kompletno uređen za potrebe poliklinike . Uknjižen je i ima 149m2. Grejanje je centralno i ima odličnu ventilaciju. Vlasnik prostora je pravno lice. Mogucnost dogovora oko cene. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 233.300 €, 151,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina u novogradnji u delu Lipovog Gaja. Urbana vila sa 3 stana - USELJIVA! Uz svaki stan ide i parking mesto, svaki stan ima svoj zaseban kotao za grejanje na gas. Oprema je odlična, italijanska keramika, sedmokomorna PVC stolarija. Pozovite za više informacija našeg....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 233.300 €, 151,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, kod LIPOV GAJA površine 151m2. Odličan porodičan stan u kvalitetnoj novogradnji. Cena stana sa pdv. Parking mesto uz stan.Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je izuzetno funkcionalan. Dva mokra čvora. Podno grejanje. Odlično je povezan....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 206.000 €, 154,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću sa apartmanima u Banji Vrdnik,pored Hotela Termal i bazena, novogradnja,kuća ima tri apartmana sa kuhinjom i svojim kupatilima i terasama,dve sobe sa zajedničkom kuhinjom,terasom i kupatilom,u prizemlju kuće posebna kuhinja, kupatilo,vešernica.Kuća ima centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 99.900 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća čvrste gradnje sa potkrovljem na većoj parceli, zajedno sa pomoćnim objektom. Manji deo kuće je starije gradnje koji je kompletno renoviran, dok je veći deo kuće novogradnja sa nadograđenim potkrovljem. Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1: prizemlje 160 m²....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Kuća, PETRIJEVO, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuću sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlična lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najveću nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruža vetrova što vam garantuje svež i čist vazduh Savršeno za beg iz gradske....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 190.550 €, 140,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Žablju, novogradnja iz 2012. godine. Kuća je prostrana, funkcionalnog rasporeda, sa lepo uređenim dvorištem, dve garaže i elegantnom kovanom kapijom. Nalazi se u mirnom kraju, idealnom za porodičan život. Za više informacija, kontaktirajte nas.064/8222-116....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 105.060 €, 140,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renovirane kuće u Bačkom Petrovcu. Kuća se nalazi u mirnom kraju i pravi je izbor za porodične ljude na svega 20. min od Novog Sada. *Nov krov *Instalacije struje i vode *Košuljica *Kanalizacija *Gas *Garaža *Letnjikovac *Bašta Kuća uknjižena u vlasništvu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Porodičan petosoban stan na Klisanskom bregu | POVRAT PDV-a Na prodaju prostran, svetao i funkcionalan petosoban stan na mirnoj lokaciji – Klisanski breg, idealan za veću porodicu ili one koji žele komfor i privatnost. Stan se nalazi u novogradnji, sa modernim rasporedom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska do 1500 eura/m2 150 m2 novogradnja (19)
  • status-nekretnine do 1500 eura/m2 150 m2 novogradnja (2)
  • status-nekretnine kablovska 150 m2 novogradnja (3)
  • status-nekretnine kablovska do 1500 eura/m2 novogradnja (37)
  • status-nekretnine kablovska do 1500 eura/m2 150 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>