• GoHome Professional
status-nekretnine kablovska 80 m2 interfon Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine kablovska 80 m2 interfon Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine kablovska 80 m2 interfon Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "status-nekretnine kablovska 80 m2 interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Četvorosoban stan na Limanu II u Novom Sadu, površine 80 m², nalazi se na drugom spratu zgrade od četiri sprata. Stan je ekstra sređen, sa svim novim elementima, i odmah useljiv. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 76,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan poslovni prostor na extra lokaciji u ul. Maksima Gorkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • status-nekretnine kablovska 80 m2 interfon (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>