• GoHome Professional
status-nekretnine kablovska 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine kablovska 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine kablovska 120 m2

  • Za upit "status-nekretnine kablovska 120 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.972 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 2.sprat
    • 3.sprat
    • useljiv
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRDNIK, 529.000 €, 120,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

VEELIKA GRAĐEVINSKA PARCELA 5137 m2 ZA TURISTIČKO UGOSTITELJSKU NAMENU... Internet Kablovska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan duplex stan, na fenomenalnoj lokaciji. Stan je lep i svetao, funkcionalnog rasporeda. Stan se sastoji od dve etaže i to: na donjoj etaži ima kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba i terasa (izlaz na terasu iz obe sobe), kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 78.000 €, 123,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA PRODAJA ZA BEOGRAĐANE* Prodajemo u srcu Šajkaške u okolini Titela Domaćinsku kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Uknjižena Trosobna lepo sređena i održavana, svetla je i funkcionalna, kvalitetno zidana u Etno stilu, laminati su u svim sobama, kuhinja novo ugrađena,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 213.000 €, 116,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan lokal na Salajci između Temerinske i Kisačke ulice. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 116,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću na DOBROJ LOKACIJI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lux, ćetvorosoban stan, od 123m2. Stan se nalazi na fenomenalnoj lokaciji, u odličnoj zgradi, na 2. spratu, ima lift koji vodi direktno u stan. Ima dnevni boravak sa pogledom na Bulevar, prostranu trpezariju, izdvojenu kuhinju sa malom terasom i ostavom, kao i malim toaletom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, Italijanske pločice, Pvc stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.06.2025. - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se prostran i kompletno opremljen stan na Adamovićevom Naselju, u Novom Sadu. Stan je petosoban, ukupne površine 126 m2, i dolazi sa garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma lepoj i mirnoj lokaciji. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 165.000 €, 113,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 257.000 €, 128,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini ulice Branislava Nušića Porodičnu kuću na DOBROJ LOKACIJI... Kuća je Dvorišna Četvorosobna 128 m2, kvalitetne gradnje ima Lepu Terasu u sobama su Parketi... grejanje je centralno gradsko... OBAVEZNO POGLEDATI.... Internet Kablovska.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 127,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Cena je sa PDV-om Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 360.500 €, 110,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA ZA PROBRANE KUPCE SA STILOM* Prodajemo Novu spratnu kuću na Kamenjaru na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je kvalitetno građena, svetla i funkcionalna sa podnim grejanjem u prizemlju je dvosoban stan a sprat je izmalterisan i nedovršen. U dvorištu je pekara, 60 voćki i dve garaže....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica, (slepa) porodično stanovanje. (nije za investitore) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 292.300 €, 109,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI Stan je savremenog, lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima Dve Terase Ističemo kvalitetnu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>