• GoHome Professional
status-nekretnine interfon porasla cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine interfon porasla cena zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine interfon porasla cena zadnjih 14 dana

  • Za upit "status-nekretnine interfon porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 449.000 €
08.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 265.000 €
13.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Trga republike u ulici Jelene Ćetković, prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan na četvrtom spratu odlično održavane zgrade. Stan se nalazi u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine, sa liftom, tako da su 2014 zamenjene sve instalacije, stolarija i kompletno uređenje....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 269.769 €
13.06.2025 - 226.769 €
08.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3. 0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zemunu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 174.000 € na 180.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 174.000 €
04.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najmirnijih lokacija Banovog brda, s pogledom na Adu Ciganliju, nalazi se ekskluzivna zgrada sa malim brojem stanova. U pitanju je kvalitetna novogradnja renomiranog investitora, gde je pažljivo osmišljen svaki detalj – od pozicije objekta do rasporeda prostorija. Stan....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 226.769 €
05.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Dušana Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 77.073 €
09.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • interfon porasla cena zadnjih 14 dana (35)
  • status-nekretnine interfon zadnjih 14 dana (18)
  • status-nekretnine interfon porasla cena (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>