• GoHome Professional
status-nekretnine dvorište do 330000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine dvorište do 330000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine dvorište do 330000 eura 100 m2

  • Za upit "status-nekretnine dvorište do 330000 eura 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRNJAČA, 91.500 €, 100,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se stan u kuci 2 sprat.Stan je u sivoj fazi,uradjena je struja komplet kupatilo,i u kuhinji plocice.Jako lepo rasporedjene prostorije.Komforan....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen kao duplex stan na 53m2). Prizemni deo se sastoji od dve prostorije i prostorije namenjene za kupatilo a u podrumu je isti raspored sa upotrebljivim....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 72.100 €, 100,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća, čvrste gradnje u mirnom delu Srbobrana. Kuća je zidana, renovirana i ima lep veliki lep plac sa pomoćnmobjektima. Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa trpezarijom ili to može biti još jedna soba, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, odvojen toalet....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 357.000 €, 100,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na Ledinama površine 100m², smeštena na prostranom placu od čak 10 ari. Kuća je novije gradnje, redovno održavana, sa lepo uređenim i ograđenim dvorištem koje pruža privatnost i brojne mogućnosti za uživanje, od porodičnih okupljanja do uređenja po sopstvenim željama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4. 0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, u mirnoj ulici, odlično pozicioniran u odnosu na važne infrastrukturne i kulturne objekte u neposrednoj okolini (dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi na Liparu,posle Šuplje Stene,blizu Prnjavora a pre Trešnje.Gradnja je 2009,završeno 2010.U prizemlju je oko 100 kvm neto,a i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Preko puta kalenić pijace nudimo kuću sa malim urednim dvorištem stambene zgrade iz 1938 godine. Kuća ima dve etaže od po 50.tak m2, pa je samim tim deljiva na dve celine ili dve porodice ili poslovno stambena varijanta. Kompletno je rekonstruisana devedesetih godina a pre par nedelja....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 78.000 €, 100,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Goču, u selu Stanišinci, površine 100m², smeštena na prostranom placu od 32,65 ari. Ova prelepa nekretnina se nalazi u srcu prirode, okružena zelenilom, mirom i svežim planinskim vazduhom. Kuća je idealna za odmor, porodičan život ili kao investicija za turizam.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 210.000 €, 100,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan poslovni prostor za razne delatnosti. Prozori su iznad nivoa dvorišta, gleda na dvorište. Agencijska provizija 2% Agent: Marina Kozlovački , br. licence:6301 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MK02 . .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća udaljena svega 3 km od centra — sa odličnim pristupom glavnim putem. U blizini se nalaze osnovna škola, prodavnica, kao i autobusko stajalište — idealno za porodice i one koji nemaju sopstveni prevoz. Karakteristike kuće i placa Kuća poseduje zatvorenu terasu predviđenu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • dvorište do 330000 eura 100 m2 (1102)
  • status-nekretnine do 330000 eura 100 m2 (33)
  • status-nekretnine dvorište do 330000 eura (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>