• GoHome Professional
status-nekretnine do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 60 m2

  • Za upit "status-nekretnine do 60 m2" pronađeno 205 nekretnina - prosečna cena 1.445 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'status-nekretnine do 60 m2'
180.000 €
300 €
117.420 €
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 280 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Centru Futoga NeNamešten Trosoban stan 60 m2 Prizemlje kuće u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan , odmah iza teretnog ulaza u Sajam.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.700 €, 59,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvioposoban duplex na Extra lokaciji. Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 169.950 €
04.04.2026 - 163.770 €
14.04.2026 - 157.590 €
25.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se uknjižen, dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, troiposoban stan 60m2 na Telepu, neuseljavan, nova zgrada, 2. sprat, nema lift. Stan ima 2 kupatila, dve terase, 2 klime, 2 parking mesta. Može biti sa novom kuhinjom i tada je cena 600eu, a bez kuhinje 500eu. Grejanje na gas. Depozit u visini zakupa. Ako se uzima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Detelinari Uknjižen Dvosoban Stan od 58 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Pogodan Lokal 57 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan u blizini Centra Novog Sada i Riblje Pijace. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA ORDINACIJE, KANCELARIJE ILI MARKET LOKAL JE ODMAH USELJIV Posebno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 57,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u širem Centru Novog Sada Lokal 57 m2 na Top Lokaciji... Lokal je u Sirovom stanju može da se prilagodi po potrebi nalazi se u prizemlju zgrade , svetao je i funkcionalan... grejanje je centralno... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 135.000 € na 160.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2022 - 140.000 €
03.06.2023 - 130.000 €
12.08.2025 - 135.000 €
24.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.status-nekretnine.com

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Četvorosoban stan 55 m2 na DOBROJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 380 € 45 m 2 2 NOV NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN 45M2 PETROVARADIN-CENTAR 380EU Stan - Novi Sad, Petrovaradin 380 € Izdavanje 30/03/26.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvoiposoban stan na Grbavici. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 500 €, 55,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan opremljen lokal za frizerski salon u Kosovskoj ulici. -može i druge delatnosti Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

U veoma lepoj zgradi , lep porodičan stan. Internet Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Rotkvariji NeNamešten Dvoiposoban stan 54 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.500 €, 54,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 188.490 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju na Trećem spratu zgrade, ulične orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 400 €
07.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup komforan dvosoban stan od 53m2 kompletno namešten. Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 54,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.720 €, 52,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Južnom Telepu Lep Dvosoban stan 52 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ima odvojenu spavaću sobu i Lepu Terasu, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je Podno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.260 €, 52,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Novosadskog naselja Telepa Trosoban stan 52 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na prizemlju zgrade, lepee orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa Terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Balzakova ulica, Liman 3, Novi Sad – izdaje se extra dvosoban stan površine 52 m², na 1. spratu zgrade sa 6 spratova. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 450 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 350 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 450 €
19.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, dvosoban, namešten stan 51m2 na Limanu 1 kod fakulteta, visoki parter. Stan ima dve sobe, kuhinju odvojenu, zastakljenu terasu. Ima klima, pvc stolarija, ostava. Cena 350eu. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.660 €, 51,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari. Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u Prizemlju zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan sa troškovima na odličnoj lokaciji u strogom centru grada. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 500 € 65 m 2 2.5 NOV NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN 65M2 PETROVARADIN 500EU Stan - Novi Sad, Petrovaradin 500 € Izdavanje 30/03/26.