• GoHome Professional
status-nekretnine do 330000 eura Zadnjih 7 dana in - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 330000 eura Zadnjih 7 dana in - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 330000 eura Zadnjih 7 dana interfon

  • Za upit "status-nekretnine do 330000 eura zadnjih 7 dana interfon" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.885 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • novogradnja
    • klima
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu luksuzno sređenog stana na prestižnoj lokaciji Liman 3. Ova nekretnina, površine 89 m², pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život u srcu grada. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.230 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari kod Keja Namešten Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari Namešten Dvosoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.