• GoHome Professional
status-nekretnine do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 320000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 320000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "status-nekretnine do 320000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 96 nekretnina - prosečna cena 1.563 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • centralno grejanje
    • parket
    • 4.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 298.700 €, 99,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća sa predivnim pogledom na Novi Sad. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu luksuzno sređenog stana na prestižnoj lokaciji Liman 3. Ova nekretnina, površine 89 m², pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život u srcu grada. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 286.750 €, 145,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Lep Ulični Lokal 145 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 povrat PDV Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 93,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, renoviran, salonski trosoban stan 93m2 u samom centru grada, kod Izvršnog veća, blizu Keja, Spensa. 3. sprat, nije poslednji. Lift trenutno nema, ali će biti postavljen, postoji projekat. Stan ima tri sobe, dva kupatila, veliku kuhinju i prostranu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 260.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se zemljište 5640m2 na potezu Novi Sad-Rumenka, blizu glavnog puta. Poslovna zona 2, predviđeno za mala i srednja preduzeća. Cena 260 000eu. , Pored ima još jedan isti plac koji se takođe prodaje. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.230 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna....

 
 
 
  Plac, KAC, 247.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u blizini Auto puta Beograd-Budimpešta Veliku parcelu 5634 m2 u Građevinskom području na TOP LOKACIJI... blizina Radne zone... asfalt... struja niskonaponska i visokonaponska... mogućnost za trafostanicu... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 164,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veternik-Useljiva Porodična kuće 164 m2 na Placu od 510 m2 u Mirnom kraju... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 97,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Dvosobnu Porodičnu kuću 97 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom i mokrim čvorom dok je u dvorištu poseban pomoćni objekat od 90 m2. grejanje je na struju 021/526 622....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 210.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljšite 58580m2. U sastavu imanja je i kuća 130m2, štala 312m2 i dva isušena ribnjaka (2 kom x 1 ha) Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 188.490 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju na Trećem spratu zgrade, ulične orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Plac, CENEJ, 185.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Građevinska Parcela i Poljoprivredno zemljište 15237 m2 na Magistralnom putu 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 1.648.000 € 160 a 0 Evropski bulevar-Veliki Građevinski Plac 16000 m2 pored AutoPuta - 065/385 8880 Plac - Novi Sad, Klisa 1.648.000....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 366.450 € 132 m 2 4 Petrovaradin - lux stan sa dve terase Stan - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 168.000 €, 146,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 168.000 €, 437,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAC, 164.800 €, 228,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom prigradskom mestu Kać Porodičnu kuću 220 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Petosobna, svetla je i funkcionalna izuzetno je kvalitetne gradnje ima i radionicu u dvorištu sprat kuće je omalterisan i nezavršen kuća nalazi se na Lepom Placu od 770 m2....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 345.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična jedinstvena parcela uz samu ivicu Nacionalnog parka Fruška Gora, 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 247.200 € 56,30 a 0 Velika Parcela 5634 m2 u blizini AutoPuta-065/385 8880 Plac - Novi Sad, Kać 247.200 € Prodaja 10/09/25.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, hodnik, predsoblje i Lepu Terasu Poseduje letnju kujnu....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 133.900 €, 250,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Bukovca Porodičnu kuću 250 m2 starije gradnje na TOP-TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 125.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlično zemljište u Građevinskom području 2781 m2, nedaleko odatle već sagrađeni privredni objekti sa Prilazom na Koviljsku Petlju, na Auto-put Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 122.270 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dva građevinska placa na Popovici – idealna prilika za gradnju vašeg doma iz snova! Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Južnog Telepa Fantastičan Dvosoban stan 42 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 96)

<< <1 2 3> >>