• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 120000 eura zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 1.205 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 391 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 2.sprat
    • kablovska
    • klima
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Južnog Telepa Fantastičan Dvosoban stan 42 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 104.290 €, 44,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 44 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 122.270 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dva građevinska placa na Popovici – idealna prilika za gradnju vašeg doma iz snova! Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u srcu Vrdnika Lep Plac 1000 m2 na TOP LOKACIJI..... Infrastruktura je u blizini Placa.... izlazi na Asfaltni put.... IMA IZVESTAN POGLED... POGODNO ZA UŽIVANJE ILI PRAVLJENJE APARTMANA.... BLIZINA STAZE ZDRAVLJA... OBAVEZNO POGLEDATI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, BAČKA PALANKA, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u okolini Novog Sada Veliku Plantažu Lešnika od 950 stabala na TOP TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlično zemljište u Građevinskom području 2694 m2, nedaleko odatle već sagrađeni privredni objekti sa prilazom na Koviljsku petlju na Auto-put. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, BEGEC, 99.990 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1952 m2 na Dobroj Lokaciji.. Plac je u NajUrbanijem delu mesta sa frontom Placa od 17 x 117 metara PLAC SE U NALAZI U ZONI GDE SU PREDVIĐENI SADRŽAJI OD JAVNOG ZNAČAJA I NIJE DOZVOLJENA IZGRADNJA KUĆA Posebno izdvajamo blizinu Dunava,....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 92.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 4152 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna na Placu postoji Uknjižen objekat od 15 m2 kao i dva bušena bunara infrastruktura je u blizini placa širina fronta je 14x300 metara Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.000 €, 29,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Satelitu Uknjižen Jednosoban stan 29 m2 na Odličnoj Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 85.490 €, 83,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sremskoj Kamenici Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 u mirnom kraju Stan je Trosoban sa dve spavaće sobe, grejanje je na struju U STANU JE NEOPHODNO APSOLUTNO RENOVIRANJE Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu škole, vrtića, tržnog centra, Dunavskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Plac, KOVILJ, 125.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlično zemljište u Građevinskom području 2781 m2, nedaleko odatle već sagrađeni privredni objekti sa Prilazom na Koviljsku Petlju, na Auto-put Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, POŽEGA, 85.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

LJUTICE-Poljoprivredno zemljište na 16 parcela ukupne površine 79429 m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 927.000 € 500 m 2 5 Petrovaradin-Novi Majur-Uknjižena kuća 199 m2 sa Poslovnim Objektom 111 m2 za Biznis - 065/385 8880 Kuća - Novi Sad,....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 69.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 na TOP LOKACIJI.... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 61.450 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Fruške Gore a u Bukovcu Plac od 2386 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Plac je Visinski umerene konfiguracije vodi se kao Poljoprivredno zemljište sa jednom malom parcelom koja je građevinsko Plac ima blage kosine sa pogledom na tri strane i na mesto Bukovac,....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 2220 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna, nalazi se u Poslovnoj Zoni u Dolaznom pravcu na Placu postoji Uknjižen objekat od 26 m2 kao i bušeni bunar širina fronta je 13x170 metara....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 59.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*LEP PLAC U ZELENOJ OAZI* Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 800 m2 na TOP LOKACIJI. Plac je Građevinski u NajUrbanijem delu mesta na kome se nalazi manja kućica od 26 m2 i sa širokim frontom Placa od 19 x 43 metara od Infrastrukture ima vodu i struju dok su Gas....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 59.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu preko pruge Građevinski Plac 2876 na POGODNOJ LOKACIJI... Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište u Poslovna Radna Zona dimenzije 22x120 m... dozvoljena je gradnja P+2... nalazi se na 300 metara od asfaltnog puta za Plantu... Pogodno je za razne namene... Uknjiženo.