• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 120000 eura podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura podrum pala cena

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura podrum pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 123.000 € na 119.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
26.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u mirnom i prijatnom delu Karaburme, dvostrano orijentisan, uknjižen 1/1 na 32m, dok ukupna merena površina iznosi 44m. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa zastakljenim balkonom, kuhinje sa trpezarijom, lođe adaptirane kao produžetak trpezarije, i kupatila. Stanu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan površine 49m2 u ulici Jovana Isailovića u Kotežu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu, kupatila i spavaće sobe, stan takodje ima i pripadajući podrum. Stan je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
12.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
06.02.2026 - 126.900 €
06.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1. 0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 150.000 € na 120.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća površine 170m2,na placu od 41 ara. Stambeni objekat se sastoji od prizemlja i to rasporeda hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja i spavaća soba, zatim potkrovlja koje se sastoji od tri spavaće sobe i toaleta. Iza kuće se nalazi roštilj, letnja kuhinja i pomoćni objekti a....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 115.000 €, 53,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 125.000 €
14.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052785. NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN 53 m2. Na prodaju stan 53 m² – odlična lokacija, idealno za porodice! Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 53 m² na izuzetnoj lokaciji – direktno preko puta škole i vrtića, sa odličnom povezanošću gradskim prevozom (linije....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan od 45m2 u ulici Pabla Nerude na Karaburmi. Stan je uknjižen na 33m2 i poseduje terasu od 12m2. Stan se nalazi na 1 spratu uredno održavane zgrade, i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase, i poseduje podrum kao dodatni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120000 eura podrum pala cena (186)
  • status-nekretnine podrum pala cena (1)
  • status-nekretnine do 120000 eura pala cena (19)
  • status-nekretnine do 120000 eura podrum (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>