• GoHome Professional
status-nekretnine barem 100 m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine barem 100 m2 najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine barem 100 m2 najnovije pala cena

  • Za upit "status-nekretnine barem 100 m2 najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 399.000 €, 103,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 419.000 €
19.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Stanoja Glavaša Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 1930 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 341.500 €
19.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte – prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 512.590 € na 465.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 465.990 €, 133,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 512.590 €
19.05.2026 - 465.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 510.000 €, 134,92 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 560.000 €
19.05.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju izuzetan četvorosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu West 65 , na atraktivnoj lokaciji na Novi Beograd . Stan se nalazi u prizemlju i ima ukupnu površinu od 134,92 m² , uz posebnu pogodnost – prostranu terasu/baštu koja pruža dodatni komfor, privatnost i....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750.000 € na 695.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 695.000 €, 160,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 800.000 €
02.05.2026 - 750.000 €
19.05.2026 - 695.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu Beograda, prodaje se izuzetan, kompletno renoviran, de lux stan, svetao i funkcionalan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa tepezarijom, od dugačkog hodnika iz kojeg se ulazi u tri spavaće sobe, od kojih dve imaju svoje kupatilo, u vešernicu i toalet. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 580.000 € na 560.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 560.000 €, 201,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.06.2025 - 650.000 €
23.09.2025 - 649.900 €
11.12.2025 - 600.000 €
10.03.2026 - 580.000 €
19.05.2026 - 560.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Uređena kuća sa dvorištem, velikim terasama, dobro održavana. Svi nivoi povezani unutrašnjim stepeništem. Dr. Teodora Borockog, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Bežanijska kosa l, 201m2 Dr. Teodora Borockog.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.100.000 € na 1.049.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, BEOGRAD, Vračar, 1.049.000 €, 220,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 1.100.000 €
19.05.2026 - 1.049.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Eksluzivno u agenciji ZidArt SPA hotel na Vračaru, u radu Prodaje se objekat ili biznis Uknjiženo, opremljeno lux opremom Šest smeštajnih jedinica različite površine SPA zona Recepcija Dva parking mesta na ulici ispred objekta. Mogućnost zakupa garažnih mesta u zgradi (opciono) Posao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 217.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARI BANOVCI, 199.000 €, 9434,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 217.000 €
19.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Poljoprivredna parcela, dimenzije 26 x 360 m, užom stranom izlazi sa obe strane na javnu površinu predviđenu za put, koja je sada poljski put. Parcela je uknjižena. Blizina auto - puta. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 75.000 €
24.03.2026 - 71.200 €
19.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Ličkih brigada.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 25.000 € na 24.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SOPOT, 24.500 €, 1043,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 25.000 €
19.05.2026 - 24.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Danila Bate Stojkovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 100 m2 najnovije pala cena (10)
  • status-nekretnine najnovije pala cena (2)
  • status-nekretnine barem 100 m2 pala cena (5)
  • status-nekretnine barem 100 m2 najnovije (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>