• GoHome Professional
status-nekretnine 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 80 m2 što veći

  • Za upit "status-nekretnine 80 m2 što veći" pronađeno 46 nekretnina - prosečna cena 1.922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2... Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Lokal 87 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija, pogodan je za raznu delatnost Grejanje je Podno useljenje Novembar 2024 Posebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 132.870 € na 177.160 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 177.160 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2024 - 124.000 €
14.12.2024 - 132.870 €
21.03.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u prizemlju male zgrade. U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.120 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo trosoban stan. Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan poslovni prostor na extra lokaciji u ul. Maksima Gorkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.700 €, 83,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Mala zgrada sa samo šest stanova na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 49.500 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 83 m2 na Placu od 1700 m2 za Uživanje 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 78.000 € 123 m 2 3 Pristojna Porodična kuća 123 m2 ispod Titelskog Brega na 35 km od Novog Sada za Uživanje-065/385....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 160.650 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Četvorosoban stan 82 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 300 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Futogu Prazan Trosoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu sa posebnim ulazom(Spiralne stepenice), dvorišno je orijentisan ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, ostavu i Lep dugačak Trem grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu, dobre orijentacije, svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, kupatilo i lepe dve Terase ističe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 650 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup lep, svetao stan na jednako dobroj lokaciji. Stan se izdaje kompletno namešten za ozbiljne zakupce. Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Četvorosoban stan na Limanu II u Novom Sadu, površine 80 m², nalazi se na drugom spratu zgrade od četiri sprata. Stan je ekstra sređen, sa svim novim elementima, i odmah useljiv. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Porodičnu kuću u srcu Salajke na placu 423 m2 sa svom neophodnom infrastrukturom... Kuća je starije gradnje, poseduje Lokal koji je bio u radu, funkcionalna je, ima kolski ulaz, nalazi se u lepoj ulici... Plac je u Idealnom delu sa komšijom... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 79.500 €, 79,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Beška-Na 700 m od restorana Sidro nalzi se ova prelepa vikendica, a isto toliko i od Dunava. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 1.050 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u mirnom delu Avijatičarskog naselja Namešten Trosoban stan u kući na DOBROJ LOKACIJI stan ima dve spavaće sobe , dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 2 mokra čvora grejanje je centralno na gas POGODNO JE ZA RADNIKE.. ODMAH JE USELJIV. ZAKUP IZNOSI 1000 e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 257.500 € 122 m 2 4 Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 600 €, 76,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.880 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo trosoban stan . Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 103.000 €, 75,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA U PARAGOVU* Prodajemo u Urbanom delu Paragova Prizemnu Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Trosobna 75 m2, starije gradnje, ima svu infrastrukturu, grejanje je na čvrsto gorivo kuća se nalazi na placu od 467 m2 i u paketu se prodaje sa susednim placem od 435....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Hadži Ruvimovoj Odličan Namešten Trosoban stan 75 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi, ulično je orijentisan ima odvojenu dve spavaće sobe i Dve Lepe Terase zgrada ima lift grejanje je centralno Gradsko Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUPITE STAN IZ SNOVA* Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 134.000 €, 74,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan, na dobroj lokaciji u Veterniku, Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Šangaju Namešten Dvosoban stan 74 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Spratu sa posebnim ulazom, dvostrano je orijentisan grejanje je na Gasne peći sa korektnim troškovima grejanja STAN JE ODMAH JE USELJIV potreban je Depozit Mesečna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 46)

<< <1 2> >>