• GoHome Professional
status-nekretnine 4.sprat porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 4.sprat porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 4.sprat porasla cena

  • Za upit "status-nekretnine 4.sprat porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 166.860 € na 172.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 172.000 €, 54,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 177.980 €
03.10.2025 - 166.860 €
20.02.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

PRELEP, LUKSUZNO OPREMLJEN STAN, SOMBORSKI BULEVAR---Agencijska šifra: 1007115. Prelep luksuzno opremljen stan površine 54m2, koji se nalazi na 4. spratu novoizgrađenog stambenog objekta lociranog na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 67.650 € na 78.400 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 78.400 €, 45,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 67.650 €
13.02.2026 - 78.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani završetak gradnje je u prvoj polovini 2026. godine, što znači da ćete uskoro moći da uživate u svom novom domu na ovoj popularnoj planinskoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 265.000 €
13.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Trga republike u ulici Jelene Ćetković, prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan na četvrtom spratu odlično održavane zgrade. Stan se nalazi u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine, sa liftom, tako da su 2014 zamenjene sve instalacije, stolarija i kompletno uređenje....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 133.900 € na 164.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 77.400 € na 81.700 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 81.700 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.400 €
19.04.2026 - 81.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 170.000 €
29.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe sa izlaskom na prelepu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 548.900 €
02.03.2026 - 499.000 €
01.04.2026 - 489.000 €
08.04.2026 - 451.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 254.600 € na 299.925 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 299.925 €, 67,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 235.275 €
16.11.2025 - 254.600 €
19.04.2026 - 299.925 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na četvrtom spratu i jugozapadno je orijentisan.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat porasla cena (61)
  • status-nekretnine porasla cena (16)
  • status-nekretnine 4.sprat (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>