• GoHome Professional
status-nekretnine 4.sprat klima Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 4.sprat klima Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 4.sprat klima Zadnjih 7 dana

  • Za upit "status-nekretnine 4.sprat klima zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 168.000 €, 40,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131903, IV/V, klima, uknjižen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra. Odlican stan na 4. spratu Bez Lifta. Zapadno orjentisan, svetao. Prozori su okrenuti ka dvoristu. Nema buke. Osecaj je kao da niste u gradu. Stan se prodaje sa svim stvarima. Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan jednoiposoban stan u Jaše Ignjatović ulici na četvrtom spratu sa liftom. Stan se prodaje prazan osim kuhinjskih elemenata. Uz stan se može kupiti i parking mesto po ceni od 15.000. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.610 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban sta u izgradnji od 81m2 na 4. spratu, lift, grejanje na gas, klima, velika terasa, dva mokra čvora( kupatilo+wc), Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa PDV-om. Oglas za: Prodaju Kvadratura: 81 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 102.610 €, 46,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Izdajemo nameštenu garsonjeru od 30m2 u ul.Petra Drapšina. 3min peške od centra grada. 4. Sprat + lift, terasa, klima, veš mašina. CENA mesečno 320 Evra + 300 Evra depozit Broj Telefona: 064-4202-442 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat klima zadnjih 7 dana (22)
  • status-nekretnine klima zadnjih 7 dana (24)
  • status-nekretnine 4.sprat zadnjih 7 dana (1)
  • status-nekretnine 4.sprat klima (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.