• GoHome Professional
status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji novogradnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji novogradnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji novogradnja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji novogradnja zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 225.500 €, 122,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZAN 3.5 STAN SA PROSTRANOM TERASOM – NOVOGRADNJA PANČEVO U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan površine 122 m², od čega je čak 35,38 m² terasa – idealna za uživanje, odmor i druženje. Stan se nalazi na 4. spratu od 4, što garantuje mir, privatnost i odličan pogled.....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 72.000 €, 65,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo sa Vam ponudimo stan u bluzini centra Inđije, škole, doma zdravlja, opštine. Stan se nalazi u starogradnji, na 4 spratu od 4 u zgradi bez lifta. Po strukturi je trosoban konforan stan od 65m2. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog dela, kuhinje u separeu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 102.610 €, 46,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Lep dvoiposoban uknjižen stan u novogradnji iz 2024. godine. U dobroj zgradi i sređenoj ulici, na četvrtom spratu u četvorospratnici sa liftom. Iznad stana je dupla livena ploča, dobra izolacija. Ima parking, Za svaku preporuku agencijska provizija 2% Bukovačka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Kanarevom brdu. Površina stana je 50m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu, očuvane četvorospratnice. Struktura stana: hodnik, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.300 €, 40,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao i funkcionalan stan u Cara Uroša, u jednom od najlepših delova ulice, na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i samog centra grada. Stan odiše prijatnom atmosferom i odlikuje se dobro organizovanim rasporedom sa prostranim, zasebnim celinama: ulaznim hodnikom, kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Čista i uredna dokumentacija. - Prvi vlasnici. - Stan ima 85 m2. - Po kupoprodajnom ugovoru ima 70,34 m2. - Moguća kupovina putem stambenog kredita (stan su po istom principu kupili prvi vlasnici). • - Odlična lokacija. - Blizina Zemunskih kapija, Cara Dušana i izlaza na autoput.....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 270.000 €, 159,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054797. INĐIJA, CENTAR, PETOIPOSOBAN, 159 m2. Luksuzan petoiposoban stan novogradnja, neuseljavan, sa 2 garažna mesta. U ponudi je izuzetno komforan petoiposoban stan u novoj zgradi završenoj u aprilu, koji do sada nije useljavan. Stan je uknjižen na 159 m², dok je stvarna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat što jeftiniji novogradnja zadnjih 14 dana (28)
  • status-nekretnine što jeftiniji novogradnja zadnjih 14 dana (33)
  • status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji novogradnja (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>