• GoHome Professional
status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji barem 50 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji barem 50 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji barem 50 m2 parket

  • Za upit "status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji barem 50 m2 parket" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, APATIN, 37.000 €, 52,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan u Apatinu, u samom CENTRU grada, u blizini pešačke zone, samoposluge, pijace. -Površina stana je 52 m2, a stan se nalazi na 4. spratu (poslednji sprat) u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 57.000 €, 52,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s303 Prodaje se odlično renoviran stan površine 52 m², koji se nalazi na četvrtom spratu zgrade u mirnom delu, nedaleko od sportskog centra i svih važnih sadržaja. Stan se prodaje isključivo namešten, što ga čini idealnim za one koji žele odmah useljiv dom bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 57.563 €, 46,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 2s384 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.800 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom, kuhinja je napravljena od ostave tako da se može zatvoriti i odvojiti od trpezarije koja je sa tim dobila na prostoru, spavaća soba, dnevni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u Teslinom naselju, prodaje se stan na 4. spratu u zgradi bez lifta, površine 52m2. U svom sastavu ima hodnik iz kojeg se ulazi trpezariju sa kuhinjom i ostavom, kupatilo i 2 sobe. Podovi su parket i pločice, stolarija je drvena. Grejanje je na gasne peći koje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 62.546 €, 46,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s378 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 86,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan, u pravom smislu reči pravi trosoban stan, tj. stančina od 86m2, sa 3 terase, dvostrano orjentisan na 4 spratu, bez lifta, naravno. Raspored prostorija odličan. Predsoblje, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, ostava, kupatilo, poseban toalet i već pomenute 3 terase. Parket....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju održavan stan lepog rasporeda koji se nalazi na 4. Spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, sobu , špajz, kupatilo i prostranu terasu sa pogledom u zelenilo. Po podu su parket i pločice, stolarija drvena, grejanje centralno na....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 70.000 €, 57,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u naselju Mala Amerika u novijoj zgradi. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo sa ugradnom kadom. Na podovima keramika i parket, Cg gradsko Stan je uknjižen na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat što jeftiniji barem 50 m2 parket (371)
  • status-nekretnine što jeftiniji barem 50 m2 parket (7)
  • status-nekretnine 4.sprat što jeftiniji barem 50 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)