• GoHome Professional
status-nekretnine 2.sprat pogodan do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 2.sprat pogodan do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 2.sprat pogodan do 2300 eura/m2

  • Za upit "status-nekretnine 2.sprat pogodan do 2300 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VALJEVO, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem LUX apartman od 44m2 na Divčibarama, uknjižen, ulica Valjevska , u blizini je Maxi market. Zgrada je pored glavnog puta, od centra udaljena 800 m. Nalazi se na drugom spratu od četiri, u novoj stambenoj zgradi, useljenoj septembra 2022. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE ODLIČAN KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU, ŠONSI--- Agencijska šifra 1001406. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 43,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 610.000 €, 310,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se reprezentativan poslovni prostor u Nušićevoj ulici, smešten na drugom spratu poslovne zgrade od dva sprata, bez lifta. Ukupna površina prostora iznosi 310 m². Raspored prostorija obuhvata pet funkcionalnih kancelarija, tri prostrane konferencijske sale od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.700 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Jednoiposoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 773.000 €, 402,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2023.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja porodično-poslovne troetažne kuće u Novom Sadu, na Adicama, neto površine 402m2. Tri odvojene stambene jedinice. Prizemlje pogodno za poslovni deo, a prvi i drugi sprat za stanovanje dve porodice. U prizemlju je garaža površine 61m2, visine 5m i 20cm. Kuća ima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat pogodan do 2300 eura/m2 (163)
  • status-nekretnine pogodan do 2300 eura/m2 (29)
  • status-nekretnine 2.sprat do 2300 eura/m2 (13)
  • status-nekretnine 2.sprat pogodan (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>