• GoHome Professional
status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura Zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 150,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jedinstvena ku��a sa bazenom i wellness sadr��ajem u mirnom delu naselja Zuce , u blizini Avale . U��u��kana u zelenilu i privatnosti, ova nekretnina predstavlja idealan spoj prirode, komfora i investicionog potencijala. Ku��a se prostire na tri nivoa, ukupne povr��ine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep, komforan, 4,0 soban duplex sa garažom u ulici Todora Dukina u neposrednoj blizini Šumica. Zgrada je iz 2009. nema lift, nema VPR tako da je stepenicama kao 2 sprat. Renoviran, izuzetno svetao - dvostran. Dnevni boravak izlazi na lepu i veliku terasu. Infostan je u proseku oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je luksuzan dvoiposoban stan od 55 m² u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru, u ulici Nikolaja Hartviga (bivša Dubljanska ulica), kod Čuburskog parka. Lokacija pruža idealan spoj mira i urbanog života – u neposrednoj blizini nalaze se Hram Svetog Save, Kalenić pijaca, Čuburski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i prostire se na 58m². Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Izvanredna investicija-prodaje se vertikala zgrade. Stan od 72m2 2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije. Prostor je adaptibilan . Stan je moderno opremljen i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog dela sa hodnikom i kupatilom u prizemlju, kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 2.sprat do 270000 eura zadnjih 7 dana (117)
  • status-nekretnine do 270000 eura zadnjih 7 dana (34)
  • status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>