• GoHome Professional
status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura 40 m2

  • Za upit "status-nekretnine 2.sprat do 270000 eura 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od 40 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj od gužve. Stan se sastoji od dnevne sobe u sklopu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i spavaću sobu komfornu za odmor. Terasa pruža prelepi pogled na pejzažnu okolinu i izlaz i iz spavaće sobe. Stan se prodaje namešten. Ukoliko....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.050 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija, Socijalno. Prodajemo jednoiposoban stan 40m2 u kvalitetno građenoj zgradi kod Socijalnog. Stan se nalazi na 2 spratu, dvorišno orjentisan. U dvorištu zgrade parking sa kapijom na ulazu na korišćenje samo stanarima(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDNOIPOSOBAN 40m² – 115.400€ BULEVAR OSLOBOĐENJA 10134. TERASA.UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA.DRUGI SPRAT.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 94.900 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

24234, 063 547 298 Branka, Jednosoban stan od 40 m2 na drugom spratu sa terasom i podrumom u zgradi sa liftom od pet spratova u ul. Veljka Petrovica na Limanu 1 u neposrednoj blizini Stranda i fakulteta kao i trznog centra Promenada,Spensa i Keja. Stan je dvorisno orijentisan i pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054850, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! Dvosoban stan bez ulaganja! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 40 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Kompletno je renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 118.568 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....