• GoHome Professional
status-nekretnine što veći pogodan barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine što veći pogodan barem 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći pogodan barem 80 m2

  • Za upit "status-nekretnine što veći pogodan barem 80 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.169 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • namešten
    • kablovska
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.500 €, 770,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu Višenamensku Halu od 770 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Unutrašnja visina Hale iznosi 3 metra ima dve kancelarije od 50 m2, kuhinju i Toalet, Trofaznu struju 2x35 kw, vodu i Gas Može da se podeli na dve Hale jer izlazi na dve ulice POGODNO JE ZA MAGACIN, BRAVARE....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, RUMENKA, 2.600 €, 528,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Rumenki Poslovni prostor od 230 m2 za Auto Servis+98m2 Stambenog dela+200m2 Nadstrešnica za parking.. POGODNO JE ZA AUTO SERVIS Zakupnina iznosi 2600 e potreban je DEPOZIT. Mogućnost Zakupa još 2300m2 Placa za Parking Usluga Agencije iznosi Jedna Mesečna Zakupnina-jednokratno....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.600 €, 400,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Daje se u zakup zgrada na tri etaže sa šest stambenih jedinica. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stambeno poslovni prostor 2.600 € 528 m 2 0 Rumenka-Poslovni Prostor 230m2+98m2 stambenog dela-pogodan za Servis ili Radionicu-065/385 8880 Stambeno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.500 €, 300,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Top Ponuda* Izdajemo u okolini Novog Sada Višenamensku Halu od 300 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Hala je Pogodna za razne Delatnosti, Unutrašnja visina Hale iznosi 5 metra ima šleperski ulaz i Trofaznu struju jačine do 150 kw POGODNO JE ZA RADIONICU ILI PROIZVODNJU Zakupnina....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 230,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

POGODNO IZA INVESTITORE - Prodajemo staru "švapsku" kuću "na lakat". Ukupne površine 230m2 na placu od 613m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 288.400 €, 151,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 151,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 151 m2 na Placu 723 m2 sa Razrađenim Poslovnim Prostorom u blizini Dunava-pogodno i za neki drugi Biznis... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 800 €, 140,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Višenamensku Halu od 140 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Unutrašnja visina Hale iznosi 3 metra ima kancelariju i Toalet, Trofaznu struju i vodu POGODNO JE ZA MAGACIN ILI BRAVARE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Hala 3.500 € 770....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Novom Naselju Dupleks-Poslovni prostor 128 m2 na Odličnoj Lokaciji Prostor se nalazi blizu Autobuske Okretnice pogodan je za izdavanje ima mokri čvor. Prostor je u procesu Legalizacije OBAVEZNO POGLEDAJTE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 105,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu na glavnom Magistralnom putu Magacin od 105 m2 na TOP LOKACIJI Unutrašnja visina iznosi 3, 20 metra ima Toalet, struju i vodu POGODNO JE ZA MAGACIN Zakupnina iznosi 500 e potreban je DEPOZIT u visini dve kirije. ODMAH JE USELJIV. Usluga Agencije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Lokal 87 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija, pogodan je za raznu delatnost Grejanje je Podno useljenje Novembar 2024 Posebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 1.050 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u mirnom delu Avijatičarskog naselja Namešten Trosoban stan u kući na DOBROJ LOKACIJI stan ima dve spavaće sobe , dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 2 mokra čvora grejanje je centralno na gas POGODNO JE ZA RADNIKE.. ODMAH JE USELJIV. ZAKUP IZNOSI 1000 e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>