• GoHome Professional
status-nekretnine što veći kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine što veći kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći kablovska

  • Za upit "status-nekretnine što veći kablovska" pronađeno 155 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, FRUSKA GORA, 1.490.000 €, 2000,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

NOVO U SRBIJI SA POGLEDOM U BUDUĆNOST Prodajemo u srcu Fruške gore Fabriku prirodne mineralne vode sa svim pratećim sadržajima Objekat se sastoji iz glavne velike proizvodne hale veličine 2000 m2 u kojoj se nalaze sva glavna postrojenja za proizvodnju, poslovni prostor od 127....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.575.000 €, 1260,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Dve kuće+klanica sa pratićim objektima Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2023.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređena vila na Čardaku u Sremskoj Kamenici u jednom od najlepših i najluksuznijih delova Sremske Kamenice. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 2.000 €, 590,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u blizini Novog Sada Halu od 590 m2 za razne delatnosti magacina, Proizvodnje i dr. sastoji se iz dve Hale od 337 m2 i 250 m2 ima svoj Trafo i parking Placa. Hala poseduje šleperski ulaz Izdvajamo blizinu AutoPuta Beograd-Budimpešta Zakupnina je 2000e. potreban....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 1.350.000 €, 508,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Poslovno stambeni kompleks za biznis sa stanovanjem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 927.000 €, 500,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2023.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo Uknjiženu Veliku kuću 199 m2 sa Radionicom i Prodajnim centrom na IDEALNOJ LOKACIJI U sklopu objekta se nalaze nezavršene garaže, pomenuti Prodajni centar od 111 m2, velika radionica 140 m2 u sklopu prizemlja kuće, dva stana od po 50 m2 ukupno 500 m2 Stambeno-Poslovnog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 690.000 €, 459,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

DOBRA I RETKA PONUDA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.600 €, 450,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Poslovni Prostor 450 m2 kod Lipovog Gaja sa Parkingom--Zakupnina 3600e-065/385 8880... Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 350.000 €, 440,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u novom delu Temerina, fantastičnu nekretninu sa mnogo mogućnosti!!!! Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 595.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ozbiljno dobra - kvalitetna kuća - Popovica Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sajlovu Uknjiženu Spratnu kuću 360m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Kuća se nalazi u Najurbanijem delu naselja na placu od 600 m2, poseduje dve odvojene stambene jedinice i ima svu infrastrukturu... blizina GSP prevoza... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 963.240 €, 349,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lokal na Bulevaru Evrope, lokal u izgradni Su+Pr+Galerija ukupne projektovane površine 349 m2. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 495.000 €, 348,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Petrovaradina Uknjiženu Spratnu kuću 350 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Šestosobna iz tri Etaže, Izuzetno kvalitetno građena sa Duplim zidovima i Izolacijom, poseduje Veliku Dnevnu sobu sa izlazom na prelepu terasu, zatim šest soba koje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 590.000 €, 342,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

U prilici smo da ponudimo lepu i pre svega kvalitetnu nekretninu. Nalazi se u delu koji gravitira ka Telepu i Veterniku . Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 362.000 €, 330,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odlićnoj lokaciji, građena od švrstog materijala, dobro izolovana, sendvić zidovi, građena za svoje potrebe. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 650.000 €, 322,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća sa bazenom na samo desetak minata od CENTRA NOVOG SADA. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se fantastična porodična kuća na Telepu, 320 m2. Na donjoj etaži kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom / špajizom, kao i još jedna soba, toalet i vešeraj. Na gornjoj etaži se nalaze 4 spavaće sobe i 2 kupatila, sa jednim manjim bazenom. Ova prelepa kuća takođe....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 361.500 €, 310,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju prostrana i kvalitetno opremljena porodična kuća na odličnoj lokaciji – Klisa, Novi Sad. Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 na Top Lokaciji... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAC, 1.500 €, 300,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na samo 7-8 km od gradske vreve u naselju Kać, nalazi se odličan poslovni prostor-nov , uz njega ima i tri apartmana koji se mogu pretvoriti isto u kancelarije. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 370.800 €, 290,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČNA SPRATNA PORODIČNA KUĆA NA VISINSKOM DELU MIŠELUKA... Novogradnja Kablovska Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 288,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuča od čvrstog materija , veoma kvalitetno građena za svoje potrebe. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Apartman, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor Ugostiteljski objekat....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 264.710 €, 274,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u centralnom delu Temerina kuću 137m2 u osnovi + sprat. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 273,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se u Poslovnoj zgradi na Telepu, na I spratu. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 299.000 €, 264,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra Novog sada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 225.000 € na 257.500 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 257.500 €, 263,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2024 - 225.000 €
21.04.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Suteren+prizemlje+potkrovlje. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 485.250 €, 260,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČNA UKNJIŽENA PORODIČNA KUĆA 260 m2 NA PLACU OD 1056 m2-TOP LOKACIJA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veoma lepo građena kuča od čvrstog materijala. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 133.900 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodajemo u srcu Bačke Ravnice Uknjiženu seosku Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI. Kuća je kvalitetno građena(pre 26 godina)od čvrstog materijala sa betonskim pločama, dobro održavana, ima dve odvojene stambene jedinice, dva dvorišta prvo betonirano a drugo....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 1.300 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux komplet nameštena kuća. Novogradnja Internet Kablovska Klima.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija za gradnju u Centru grada. dozvoljena gradnja stambenog objekta za kolektivno stanovanje P+4 (Pk) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 171,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2022.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Poželjnom delu Petrovaradina Uknjiženu Porodičnu kuću na TIP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna Četvorosobna 171 m2, čvrste je i kvalitetne starije gradnje, svetla je i funkcionalna, ima tri spavaće sobe, Dnevnu sobu, trpezariju sa kuhinjom, terasu, laminati....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 155)

<< <1 2 3 4> >>