• GoHome Professional
status-nekretnine što veći interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine što veći interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći interfon

  • Za upit "status-nekretnine što veći interfon" pronađeno 119 nekretnina - prosečna cena 1.873 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • nenamešten
    • lift
    • bazen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2023.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređena vila na Čardaku u Sremskoj Kamenici u jednom od najlepših i najluksuznijih delova Sremske Kamenice. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 2.000 €, 590,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u blizini Novog Sada Halu od 590 m2 za razne delatnosti magacina, Proizvodnje i dr. sastoji se iz dve Hale od 337 m2 i 250 m2 ima svoj Trafo i parking Placa. Hala poseduje šleperski ulaz Izdvajamo blizinu AutoPuta Beograd-Budimpešta Zakupnina je 2000e. potreban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'status-nekretnine što veći interfon'
3.600 €
350.000 €
590.000 €
  Poslovni prostor, RUMENKA, 1.350.000 €, 508,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Poslovno stambeni kompleks za biznis sa stanovanjem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 963.240 €, 349,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lokal na Bulevaru Evrope, lokal u izgradni Su+Pr+Galerija ukupne projektovane površine 349 m2. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se fantastična porodična kuća na Telepu, 320 m2. Na donjoj etaži kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom / špajizom, kao i još jedna soba, toalet i vešeraj. Na gornjoj etaži se nalaze 4 spavaće sobe i 2 kupatila, sa jednim manjim bazenom. Ova prelepa kuća takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 4.000 €, 310,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Nesvakidašnja Vila na obroncima Fručke gore. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 361.500 €, 310,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju prostrana i kvalitetno opremljena porodična kuća na odličnoj lokaciji – Klisa, Novi Sad. Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 288,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuča od čvrstog materija , veoma kvalitetno građena za svoje potrebe. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Apartman, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor Ugostiteljski objekat....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 273,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se u Poslovnoj zgradi na Telepu, na I spratu. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 299.000 €, 264,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra Novog sada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, Na upit, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra porodična kuća sa izvanrednim pogledom na Dunav, na placu od 2910 m2 nalazi se izvanredna građevina, koja je smeštena u parku zelenila i cveća. Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 360.000 €, 147,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća kod Jodne Banje, trenutno u funkciji dva dvosobna stana. Kuća je veoma kvlitetnai na odličnoj je lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 315.000 €, 135,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Stan u Centru grada veoma lepoj lokaciji i veoma lepo sređen stan, sa komplet veoma kvalitetnom opremom i nameštajem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 396.550 €, 134,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 398.000 €, 134,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma lepom ravnom placu od 795 m2, nalazi se kuća od 134 m2, ( SU+Pr+Pk) sa pomoćnim objektom od 19 m2. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 284.990 €, 131,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus stan 131 m2-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.06.2025. - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se prostran i kompletno opremljen stan na Adamovićevom Naselju, u Novom Sadu. Stan je petosoban, ukupne površine 126 m2, i dolazi sa garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, Italijanske pločice, Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan duplex stan, na fenomenalnoj lokaciji. Stan je lep i svetao, funkcionalnog rasporeda. Stan se sastoji od dve etaže i to: na donjoj etaži ima kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba i terasa (izlaz na terasu iz obe sobe), kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lux, ćetvorosoban stan, od 123m2. Stan se nalazi na fenomenalnoj lokaciji, u odličnoj zgradi, na 2. spratu, ima lift koji vodi direktno u stan. Ima dnevni boravak sa pogledom na Bulevar, prostranu trpezariju, izdvojenu kuhinju sa malom terasom i ostavom, kao i malim toaletom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 165.000 € na 175.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 165.000 €
16.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica, (slepa) porodično stanovanje. (nije za investitore) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 292.300 €, 109,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI Stan je savremenog, lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima Dve Terase Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Luksuzan Petosoban Dupleks 108 m2 na Top Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 106,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

EXTRA lux- Sremski Karlovci, strogi centar, prodaje se odličan Ugostiteljski Objekat, sa 2 kuhinje, velikom baštom, i terasom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 156.560 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>