• GoHome Professional
status-nekretnine što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • status-nekretnine što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što skuplji

  • Za upit "status-nekretnine što skuplji" pronađeno 580 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • kablovska
    • parking
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 438.000 €, 147,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na veoma lepoj lokaciji sa predivnim pogledom na Dunav. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Apartman, UŽICE, 434.000 €, 280,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČAN KOMPLEKS OD OSAM APARTMANA U SRCU DRINSKOG KRAJA 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor Ugostiteljski objekat....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 432.600 €, 163,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu kuću 163 m2 na Velikom Placu 1750 m2 za gradnju Urbanih Vila P+I+Pk sa 9 Stambenih jedinica dimenzije Placa su 19x89 metara 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 495.000 € 348 m 2 6 Petrovaradin-Uknjižena Spratna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 420.000 €, 360,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličnu , održavanu kuću za veću porodicu ili firmu. U osnovu ima 91m2 i ukupno tri etaže što je 360m2 korisnog prostora. Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajmište, 412.000 €, 90,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lokal u jednom nivou na odličnoj lokaciji sa velikim portalom, veoma prometna ulica. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 129,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Novogradnja Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 399.200 €, 114,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.09.2025. - 399.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 114 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Prvom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 398.000 €, 134,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma lepom ravnom placu od 795 m2, nalazi se kuća od 134 m2, ( SU+Pr+Pk) sa pomoćnim objektom od 19 m2. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 396.550 €, 134,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 396.550 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

INDUSTRIJSKI PLAC U BLIZINI AUTOPUTA BG-SU Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, CENEJ, 391.400 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Čeneju građevinsku parcelu van GGZ-a front sa jedno strane 50 a sa druge 60 metara. Jedan deo izlazi na put Srbobran-Subotica a drugi ka Čeneju. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, Italijanske pločice, Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 384.100 €, 113,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 113 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Trećem Spratu dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Plac, KOVAČEVAC, 381.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

KOVAČEVAC-Veliki i lep Plac 8233 m2 sa Pogledom na Pola Srema... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 102.000 € 54,80 a 0 Vrdnik-*Spuštena Cena*-Lepa Građevinska Parcela 5470 m2 na vrhu sa Pogledom-065/385 8880 Plac - Vrdnik 102.000 € Prodaja 02/12/25.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 380.400 €, 6917,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prema informaciji o lokaciji parcela nje namenjena za poslovanje na ulaznim pravcima spratnosti do P+2. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 370.800 €, 290,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

FANTASTIČNA SPRATNA PORODIČNA KUĆA NA VISINSKOM DELU MIŠELUKA... Novogradnja Kablovska Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 366.450 €, 132,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa dve terase. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 323.585 € 112 m 2 4 Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni! Stan - Novi Sad, Petrovaradin 323.585 € Prodaja 16/10/25.

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 362.000 €, 330,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odlićnoj lokaciji, građena od švrstog materijala, dobro izolovana, sendvić zidovi, građena za svoje potrebe. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 361.500 €, 310,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju prostrana i kvalitetno opremljena porodična kuća na odličnoj lokaciji – Klisa, Novi Sad. Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sajlovu Uknjiženu Spratnu kuću 360m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Kuća se nalazi u Najurbanijem delu naselja na placu od 600 m2, poseduje dve odvojene stambene jedinice i ima svu infrastrukturu... blizina GSP prevoza... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 360.500 €, 110,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA ZA PROBRANE KUPCE SA STILOM* Prodajemo Novu spratnu kuću na Kamenjaru na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je kvalitetno građena, svetla i funkcionalna sa podnim grejanjem u prizemlju je dvosoban stan a sprat je izmalterisan i nedovršen. U dvorištu je pekara, 60 voćki i dve garaže....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Petrovaradinu na Bukovačkom putu Veliki Plac 6600 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 360.000 €, 147,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća kod Jodne Banje, trenutno u funkciji dva dvosobna stana. Kuća je veoma kvlitetnai na odličnoj je lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Nedovršena kuča u kojoj se živi na jedne od najlepših lokaciji na Sremskoj strani. Internet Kablovska Podrum Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 357.000 €, 100,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan Saklonski stan na extra lokaciji. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 357.000 €, 102,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 350.000 €, 225,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća Su+Pr+sp +T, na extra lokaciji u Veterniku blizu škole na stotinjak metara od kružnog toka. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 350.000 €, 440,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u novom delu Temerina, fantastičnu nekretninu sa mnogo mogućnosti!!!! Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 348.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2022.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA U FUTOGU* Prodajemo u Najlepšem delu Futoga Veliki Plac 3381 m2 na TOP LOKACIJI Plac je Građevinski nalazi se u Pogodnom delu Futoga bliže Veterniku struja i gradska voda su u blizini Placa širina fronta Placa je 17 metara Plac izlazi na Asfaltni put....

 
 
 
  Plac, BUKOVAC, 345.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična jedinstvena parcela uz samu ivicu Nacionalnog parka Fruška Gora, 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 247.200 € 56,30 a 0 Velika Parcela 5634 m2 u blizini AutoPuta-065/385 8880 Plac - Novi Sad, Kać 247.200 € Prodaja 10/09/25.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan duplex stan, na fenomenalnoj lokaciji. Stan je lep i svetao, funkcionalnog rasporeda. Stan se sastoji od dve etaže i to: na donjoj etaži ima kuhinja sa ostavom, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba i terasa (izlaz na terasu iz obe sobe), kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 329.600 €, 210,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo na 12 km od centra Novog Sada Uknjiženu Porodičnu Kuću na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Petosobna i Spratna 210 m2, kvalitetno je građena od kamena ima dva mokra čvora i lepe Terase kao i podrumske prostorije i Garažu grejanje je centralno na gas nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 324.100 €, 102,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 218.560 € 116 m 2 4 Petrovaradin-Useljiv Nov stan 116m2 sa dva Garažna Mesta-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin 218.560 € Prodaja 29/10/25.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 315.000 €, 135,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Stan u Centru grada veoma lepoj lokaciji i veoma lepo sređen stan, sa komplet veoma kvalitetnom opremom i nameštajem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 580)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>