• GoHome Professional
status-nekretnine što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "status-nekretnine što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 74 nekretnina - prosečna cena 1.717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan komplet renovirana garsonjera u strogom centru grada. Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lepo nameštena garsonjera, od 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici. Ima prostranu sobu, malo izdvojenu kuhinju, i kupatilo. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiva od 15. 07. 2026. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 83.690 €, 25,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Jednosoban stan 25 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena, renovirana garsonjera 27m2 u Kosovskoj ulici, centr grada, kod Riblje pijace, 1. sprat, nema terasa. Kuhinja odvojena, ima klima, tv, useljiva. Cena 300eu, depozit 300eu, agencijska provizija 50% od cene zakupa. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 300 €
12.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izaje se namešten, jednosoban stan 27m2 na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 2. sprat, lift, terasa. Stan ima klimu, kuhinja sa trpezarijom odovjena, terasa, mirna strana. Odmah useljivo. Cena 280eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odlčan, lepo namešten, čist i uredan jednoiposoban stan 30m2 na Grbavici, Puškinova ulica, 3. sprat, lift u zgradi, klima, tv. Terasa nema. Izdaje se isključivo za jednu zaposlenu osobu, bez kućnih ljubimaca. Cena 300eu, depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u srcu Nove Detelinare Fantastično Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01. 06. 2026. Novogradnja Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 290 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se delimično namšten, jednoiposoban stan 40m2 u Šumskoj ulici, Adice- Telep, visoki parter, novogradnja. Stan ima terasu, kuhinjske elemente bez bele tehnike, parking mesto. Grejanje podno na struju. Cena 290eu. Useljivo od 01. 06. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, lepo namešten, jednosoban stan 40m2 u samom centru grada, Dunavska ulica, 1. sprat, nema terasa. Stan je opremljen novim nameštejem, ima klima, tv. Kuhinja sa trpeazrijom odvojena prostorija. Cena 350eu sa troškovima informatike + struja. Kontakt 065/385-8883....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.600 €, 51,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.100 €, 57,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 57 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Visokom prizemlju, ulično je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Delimično namešten, dvosoban ulični stan 60m2 na Salajci, Branka Radičevića ulica, blizu Kisačke. Ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila. Od namešteja ima bračni ležaj, ormare, veš mašinu. Ima klima, grejanje na struju. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan za prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, idealan za one koji traže funkcionalan i prijatan prostor za život. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 257.500 € 122 m 2 4 Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Porodičnu kuću u srcu Salajke na placu 423 m2 sa svom neophodnom infrastrukturom... Kuća je starije gradnje, poseduje Lokal koji je bio u radu, funkcionalna je, ima kolski ulaz, nalazi se u lepoj ulici... Plac je u Idealnom delu sa komšijom... Internet Kablovska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.700 €, 96,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Četvorosoban Dupleks stan 96 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 97,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Dvosobnu Porodičnu kuću 97 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom i mokrim čvorom dok je u dvorištu poseban pomoćni objekat od 90 m2. grejanje je na struju 021/526 622....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 223.600 €, 97,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban Dupleks 97 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan je dvostrano orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta, Staklene....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 120.700 €, 98,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u okolini Iriga, Salaš na velikoj Parceli od 9760 m2 CENA DOGOVOR OBAVEZNO POGLEDAJTE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 515.000 € 360 m 2 7 KVALITETNO IMANJE - ODLIČNA INVESTICIJA - IRIŠKI VENAC Kuća - Irig 515.000 € Prodaja....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 298.700 €, 99,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća sa predivnim pogledom na Novi Sad. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 260.000 €, 106,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

EXTRA lux- Sremski Karlovci, strogi centar, prodaje se odličan Ugostiteljski Objekat, sa 2 kuhinje, velikom baštom, i terasom. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji na Telepu, mirna ulica, (slepa) porodično stanovanje. (nije za investitore) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.