• GoHome Professional
status-nekretnine što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • status-nekretnine što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što manji

  • Za upit "status-nekretnine što manji" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.468 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • interfon
    • kablovska
    • lift
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Četvorosoban stan 83 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije, Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 49.500 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 83 m2 na Placu od 1700 m2 za Uživanje... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 99.900 € 148 m 2 3.5 Mošorin-kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede Kuća - Titel, Mošorin 99.900 € Prodaja 14/03/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan poslovni prostor na extra lokaciji u ul. Maksima Gorkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.120 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo trosoban stan. Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 132.870 € na 177.160 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 177.160 €, 86,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2024 - 124.000 €
14.12.2024 - 132.870 €
21.03.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u prizemlju male zgrade. U izgradnji.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Lokal 87 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija, pogodan je za raznu delatnost Grejanje je Podno useljenje Novembar 2024 Posebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2... Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 128.750 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 139.000 €
17.03.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

****Odličan porodični stan*** Povoljno ! Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 500 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Namešten Trosoban stan u Kući 89 m2 u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI... Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 220.000 €, 89,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo četvorosoban stan . Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.300 € na 144.200 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 154.500 €
21.03.2026 - 149.300 €
02.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI* Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJI Kuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanje Svi završni radovi su....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 90,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari Prazan Ulični Lokal 90 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 370 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 400 €
11.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

izdaje se magacinski prostor 90m2 na Telepu, u dvorištu kuće, , kolski ulaz, cena 370eu. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Magacin 500 € 105 m 2 0 Futog-Odmah Useljiv Magacinski Prostor 105 m2 na Glavnom Putu-Zakup 500e-065/385....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajmište, 412.000 €, 90,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Lokal u jednom nivou na odličnoj lokaciji sa velikim portalom, veoma prometna ulica. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 164.800 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DVE KUĆE U FRUŠKOJ GORI NA PLACU OD 5758 m2 U PRELEPOM ZELENOM I VISINSKOM KRAJU 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 329.600 € 210 m 2 5 Rakovac-Uknjižena Petosobna Porodična kuća 210 m2 u Pogodnom visinskom kraju-065/385 8880 Kuća - Beočin....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 142.000 € na 189.520 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.07.2023 - 128.000 €
14.12.2024 - 142.000 €
21.03.2026 - 189.520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na I sp male zgrade. U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Okolina Bačke Palanke-FANTASTIČNA KUĆA NA FRUŠKOJ GORI SA KVALITETNIM NAMEŠTAJEM 35 km OD NOVOG SADA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Prelepom delu Sremske Kamenice Uknjiženu Porodičnu kuću korisne površine 92 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Dvosobna i svetla nalazi se u Urbanom delu na lepom velikom Placu od 999 m2 koji je umerene konfiguracije sa Pogledom na Čardak Kuća je Ozakonjena građevinske površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 93,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, renoviran, salonski trosoban stan 93m2 u samom centru grada, kod Izvršnog veća, blizu Keja, Spensa. 3. sprat, nije poslednji. Lift trenutno nema, ali će biti postavljen, postoji projekat. Stan ima tri sobe, dva kupatila, veliku kuhinju i prostranu zastakljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 94,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan sa uličnim portalima 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 350 € 28 m 2 0.5 Lokal u Centru Novog Sada, 28 m², prizemlje Lokal - Novi Sad, Centar 350 € Izdavanje 05/05/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 156.750 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 95 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 156.560 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Veliki Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 133.900 €, 95,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Širine 95 m2 uknjižena vikend. kuća na placu od 1252 m2. Novogradnja Podrum Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

SREMSKA KAMENICA- KUĆA SA MANJIM BAZENOM 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 226.600 € 307 m 2 5 Sremska Kamenica-Porodična kuća 300 m2 u blizini Instituta-065/385 8880 Kuća - Novi Sad, Sremska Kamenica 226.600 € Prodaja 01/07/25.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 97,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Dvosobnu Porodičnu kuću 97 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom i mokrim čvorom dok je u dvorištu poseban pomoćni objekat od 90 m2. grejanje je na struju 021/526 622....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Najmirnijem delu Futoga Dvojnu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna i Četvorosobna 100 m2, kvalitetne je gradnje, svetla je i funkcionalna, ima Dnevnu sobu, hodnik, tri spavaće sobe, jedan mokri čvor i Terasu. grejanje je na gas kuća poseduje Garažu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 100,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Pogodnom delu Futoga Lep Poslovni Prostor 100 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI.... Novogradnja Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Beočinu Porodičnu kuću 100 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Kuća je Petosobna Spratna nalazi se na Placu od 2 jutra(11408 m2) sa pogodnom konfiguracijom u izuzetnoj zelenoj Oazi sa Prelepim Pogledom kuća ima svu Infrastrukturu grejanje je Centralno na čvrsto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 357.000 €, 100,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan Saklonski stan na extra lokaciji. Uknjiženo Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 577)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>