• GoHome Professional
status-nekretnine što jeftiniji barem 70 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine što jeftiniji barem 70 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što jeftiniji barem 70 m2 klima

  • Za upit "status-nekretnine što jeftiniji barem 70 m2 klima" pronađeno 95 nekretnina - prosečna cena 1.597 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 550 €
25.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 450 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 500 €
18.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se dvosoban, namešten stan 63m2 na Bulevaru oslobođenja, odlična lokacija, blizu Spensa, 4. sprat, lift, terasa. Stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju. Odmah je useljiv. Cena 450eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo u Šangaju Namešten Dvosoban stan 74 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Spratu sa posebnim ulazom, dvostrano je orijentisan grejanje je na Gasne peći sa korektnim troškovima grejanja STAN JE ODMAH JE USELJIV potreban je Depozit Mesečna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'status-nekretnine što jeftiniji barem 70 m2 klima'
600 €
650 €
650 €
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 500 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Namešten Trosoban stan u Kući 89 m2 u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI... Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov stan na odličnoj lokaciji, na početku Telepa. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se kompletno namešten, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Grad, Novi Sad. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Četvorosoban stan na Limanu II u Novom Sadu, površine 80 m², nalazi se na drugom spratu zgrade od četiri sprata. Stan je ekstra sređen, sa svim novim elementima, i odmah useljiv. Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.200 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 1.300 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux komplet nameštena kuća. Novogradnja Internet Kablovska Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAC, 1.500 €, 300,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na samo 7-8 km od gradske vreve u naselju Kać, nalazi se odličan poslovni prostor-nov , uz njega ima i tri apartmana koji se mogu pretvoriti isto u kancelarije. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lux, ćetvorosoban stan, od 123m2. Stan se nalazi na fenomenalnoj lokaciji, u odličnoj zgradi, na 2. spratu, ima lift koji vodi direktno u stan. Ima dnevni boravak sa pogledom na Bulevar, prostranu trpezariju, izdvojenu kuhinju sa malom terasom i ostavom, kao i malim toaletom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.900 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Lux kancelarijski prostor na odličnoj lokaciji, kod Suda i SPENS-a Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.06.2025. - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se prostran i kompletno opremljen stan na Adamovićevom Naselju, u Novom Sadu. Stan je petosoban, ukupne površine 126 m2, i dolazi sa garažom u suterenu zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 2.000 €, 590,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u blizini Novog Sada Halu od 590 m2 za razne delatnosti magacina, Proizvodnje i dr. sastoji se iz dve Hale od 337 m2 i 250 m2 ima svoj Trafo i parking Placa. Hala poseduje šleperski ulaz Izdvajamo blizinu AutoPuta Beograd-Budimpešta Zakupnina je 2000e. potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se fantastična porodična kuća na Telepu, 320 m2. Na donjoj etaži kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom / špajizom, kao i još jedna soba, toalet i vešeraj. Na gornjoj etaži se nalaze 4 spavaće sobe i 2 kupatila, sa jednim manjim bazenom. Ova prelepa kuća takođe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 273,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se u Poslovnoj zgradi na Telepu, na I spratu. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.600 €, 450,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Poslovni Prostor 450 m2 kod Lipovog Gaja sa Parkingom--Zakupnina 3600e-065/385 8880... Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 4.000 €, 310,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Nesvakidašnja Vila na obroncima Fručke gore. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Okolina Bačke Palanke-FANTASTIČNA KUĆA NA FRUŠKOJ GORI SA KVALITETNIM NAMEŠTAJEM 35 km OD NOVOG SADA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma lepoj i mirnoj lokaciji. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan poslovni prostor na extra lokaciji u ul. Maksima Gorkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U jednom od najboljih naselja u Novom Sadu sa prostranim Bulevarima i punim zelenila nalazi se ova nekretnina. Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.700 €, 83,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Mala zgrada sa samo šest stanova na odličnoj lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 165.000 € na 175.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 165.000 €
16.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 68m² na Novoj Detelinari, smešten na 6. spratu stambene zgrade. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 213.000 €, 116,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan lokal na Salajci između Temerinske i Kisačke ulice. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 95)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com