• GoHome Professional
stanovi u nišu pogodan 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu pogodan 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu pogodan 60 m2

  • Za upit "stanovi u nišu pogodan 60 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.100 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 118.500 €, 58,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Paliluli. Površine je 60m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dve sobe, odvojena kuhinja, trpezarija, kupatilo i terasa. Grejanje je TA peć ( po jedna TA peć u obe sobe). Stan je opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru grada kod Ambasadora. Površine je 60m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno na toplanu. Pogodan je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u nišu pogodan 60 m2'
145.000 €
145.000 €
84.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u blizini Medicinskog fakulteta. Površine je 60m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je centralno grejanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 158.400 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64,62 m², koji se nalazi na IV spratu stambene zgrade. Stan je severne i zapadne orijentacije, što omogućava prijatnu temperaturu tokom leta i dosta prirodne svetlosti u popodnevnim satima. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 98.000 € na 100.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 100.800 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.000 €
15.05.2026 - 100.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.300 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i savremeno projektovan stan u izgradnji, površine 65m², smešten na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Završetak radova planiran je za avgust ove godine, što ovu nekretninu čini odličnom investicijom kako za život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, Na upit, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u blizini fakulteta Zaštite na radu I Dif-a. Površina stana je 55m2 i nalazi se na XI (nije poslednji) spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve odvojene sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Pogodan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

u ponudi za izdavanje imamo namešten stan u blizini pravnog i ekonomskog fakulteta,Stan ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju i kupatilo. Pogodan je za studente. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika....