• GoHome Professional
stanovi u nišu do 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi u nišu do 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu do 70 m2

  • Za upit "stanovi u nišu do 70 m2" pronađeno 3 361 nekretnina - prosečna cena 1.986 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • parking
    • renovirano
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 68,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvoiposoban stan, na Bulevaru Nemanjića, knjižne površine 68 kvm, na sedmom spratu koji nije poslednji, u stambenoj zgradi sa dva lifta.Stan je UKNJIŽEN, oblik svojine-privatna, sa udelom od 1/1.Lokacijski je izvanredan i to na samo 5 minuta od Doma zdravlja, preko puta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.690 €, 68,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 68,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U tihomi prijatnom delu Palilule, daleko od gradske buke, a ipak na dohvat svega što je važno, nalazi se stan koji svojim karakterom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Smešten u visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ovaj stan predstavlja idealan izbor za one koji tragaju za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji u centru. Stan je površine 67,6m2+80m22 terase i nalazi se na VI spratu. Ekskluzivna potpuno savremena stambena zgrada imaće mnoštvo dodatnih ili takozvanih plus opcija. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 147.202 €, 67,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 127.800 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 178.050 €, 67,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na lepoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Prodaje se dvoiposoban stan površine 67,44m2, na II spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.000 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na tri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom, na drugom nivou dnevni boravak sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 119.664 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 126.350 €, 67,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 66,5m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i severoistočno je orijentisan. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Roda, Durlan. Rok završetka izgradnje: avgust 2027. godine. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 127.680 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i terasu koja se pruža celom duzinom stana (oko 12m). Stan poseduje podrumsku prostoriju od 3m2. Stan je renoviran povrsine 67m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.180 €, 67,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo biranim detaljima. Raspored je funkcionalan i obuhvata dve komforne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 157.885 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.620 €, 67,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 67,48m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavistan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 49.500 €, 67,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

TS-2/19 Trosoban stan na izuzetnom mestu - u blizini Zone 3, pijace Boško Buha i parka Sv. Save. Medicinski i stomatološki fakultet nisu daleko, a gradski prevoz i komunikacija sa drugim delovima grada su odlični. Snabdevanje u ovom delu grada, blizina više osnovnih škola i druge....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.500 €, 67,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na četvrtom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 129.500 €, 67,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje sedvoiposoban stan na Paliluli. Stan površine 67m2 na II spratu južno orjentisan u zgradi sa dva lifta.U blizini Niškog kulturnog centra,zgrada Karingtonka. Stan je iz dva nivoa,sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, terase ,kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan u izgradnji naPanteleju Stan je u izgradnji nove stambene zgrade na IV-spratu poslovno stanbenog objekta, povrsine od 67m2.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, hodnika i kupatila i dve terase. Zavrsetak radovovaJula2027.god....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan dvoiposoban stan koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji kod Delte. Površine je 67m2 (64m2+3m2 terase), na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Odličan i funkcionalan raspored su glavne odlike stana. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.800 €, 67,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan od 67m2, u novijoj zgradi na 3 spratu bez lifta. Stan je u novom urbanizovanom naselju na Somborskom bulevaru sa stambenim zgradama , gde su u blizini prodavnice dragstori kafići, obdanište i drugo. Stan je u odličnom stanju i vrlo funkcionalnog rasporeda. Raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 66 m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno opremljen i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Raspored je odlično organizovan: ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.500 €, 67,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja smeštena na odličnoj lokaciji u naselju Čalije. Prodaje se dvoiposoban stan površine 66,75m2, na I spsratu, zgrade spratnosti P+4 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 152.000 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan, trosobne strukture, useljiv, nalazi se kod parka Čair, u zgradi koja je napravljena iz temelja. Stan je istočno orjentisan, sunčan i svetao. Zgrada ima moderan i savremen lift, dok su podovi zgrade obloženi mermerom. Stan je funkcionalan i ima veliku lodju na koju se izlazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.800 €, 67,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 67,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.720 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, u blizini Keja, 68 m2. Stan se nalazi na 1. spratu stambeno -poslovnog objekta i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Objekat je Po+P+5 i izgrađen je po visokim standardima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 108.000 €, 67,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov funkcionalan dvoiposoban stan, novogradnja, u naselju Ledena stena, Niš ! Prodaje se dvoiposoban stan površine 67m² , u novoj zgradi sa liftom, na 4. spratu, u mirnom i perspektivnom naselju Ledena stena u Nišu. Osnovne karakteristike: - Novogradnja, odmah useljivo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep trosoban stan kod Margera. Površina stana je 67m2 i nalazi se na II spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, wc-a, hodnika i lođe. Grejanje u stanu je centralno. Stan je održavan i u jako je dobrom stanju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.500 €, 67,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, površine 70m2, na V spratu. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. U stanu je smart koji omogućava daljinsku ili automatsku kontrolu potrošača, aparata i uređaja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan ulici Generala Milojka Lešjanina; Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, wc/kupatilo i terasu celom duzinom stana (oko 12m). Svaki stan poseduje i podrumsku prostoriju od oko 3m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.250 €, 67,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 67,35m2, na IV spratu. Stan je projektovan tako da Vam pruži....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u centru. Površine je 68m2, nalazi se na XIV spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je lepo uređen i opremljen nameštajem....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 121.360 € na 122.020 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 122.020 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 118.100 €
22.04.2026 - 121.360 €
10.05.2026 - 122.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 65.59 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada I podrumska prostorija. Nalazi se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 298)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>