• GoHome Professional
stanovi u nišu Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu Najnovije pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu Najnovije pala cena

  • Za upit "stanovi u nišu najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 119.700 € na 113.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 119.700 €
03.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može biti i moderan stambeni prostor, na petom spratu novije zgrade sa liftom u centralnom delu grada. Sastoji se od ulaznog dela, kuhinjskog bloka, velike dnevne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 114.000 € na 111.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 111.000 €, 95,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 114.000 €
20.03.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan trosobne strukture, na drugom spratu porodično-stambene zgrade, bez lifra. Nalazi se u delu smeštenom izmedju Knjaževačke ulice i bulevara. Sv. Pantelejmona, u Studeničkoj ulici. Odlična i mirna lokacija, bez buke. Stan je u izvornom stanju i zahteva....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 128.330 € na 119.610 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 119.610 €, 61,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 128.330 €
05.04.2026 - 119.610 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji na Paliluli. Površine je 60,41m2, nalazi se na I spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 179.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 123.600 € na 115.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 123.600 €
20.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 76m2, sa terasom od 18m2 na V (petom) spratu stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, Filozofskog fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, sprat kuće, površine 79m2 na prvom spratu porodično-stambene zgrade na Paliluli. Stan se sastoji od prostrane zastakljane terase, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjskim delom, dve prostrane spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 81.940 € na 78.660 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 78.660 €, 44,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 81.940 €
12.04.2026 - 78.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 206.075 € na 201.687 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 201.687 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 206.075 €
27.03.2026 - 201.687 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 145.200 € na 134.600 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 134.600 €, 69,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 145.200 €
20.02.2026 - 134.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan trosoban stan u novogradnji u Durlanu. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade, izvedene površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Funkcionalan raspored....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi u nišu pala cena (127)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>