• GoHome Professional
stanovi u nišu Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu Najnovije

  • Za upit "stanovi u nišu najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 81.940 € na 78.660 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 78.660 €, 44,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 81.940 €
12.04.2026 - 78.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 102.350 € na 102.900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 102.900 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 99.580 €
22.04.2026 - 102.350 €
10.05.2026 - 102.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 55.32 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 121.300 €, 65,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 64.7m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 100.000 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba, a onda se ulazi u centralni deo stana u kojem je trpezarija sa izlazom na terasu. Kuhinja u stanu je takodje fizicki izdvojena i ima svoju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 257.070 €, 72,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja smeštena na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Čairu. Zgrada je spratnosti Po+P+G+3 sa liftom. Prodaje se trosoban stan površine 71,95 na III spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, sprat kuće, površine 79m2 na prvom spratu porodično-stambene zgrade na Paliluli. Stan se sastoji od prostrane zastakljane terase, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjskim delom, dve prostrane spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u Nišu, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena stolarija u celom stanu,renovirano kupatilo i kuhinja. Za dodatne informacije pozovite agenciju gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant lux upisana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.500 €, 42,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ PREPORUKA - IZUZETNA VRHUNSKA LOKACIJA - ODLIČAN IZUZETAN STAN ODMAH USELJIV - CENTAR GRADA - Palilula Ul.Božidarčeva kod IDEJE bukvalno 4 - 5 min hoda do MARGERA PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA - izuzetan funkcionalan prodaje se kompletno sa svim stvarima lep JEDNOIPOSOBAN....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi u nišu (5914)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>