• GoHome Professional
stanovi u nišu 4.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi u nišu 4.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu 4.sprat

  • Za upit "stanovi u nišu 4.sprat" pronađeno 123 nekretnina - prosečna cena 1.893 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 108.675 €, 48,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan u izgradnji, smešten na četvrtom spratu moderne stambene zgrade. Idealan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i komfor za porodičan život. Ukupna površina stana je 47.25m2, sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 128.326 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, stan na četvrtom spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, degažmana koji vodi ka spavaćim sobama, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.590 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, kod Palilulske pijace, u okviru moderne novogradnje visokog kvaliteta. Površina stana je 58.92m2, dostupan je na četvrtom spratu i istočne je orijentacije. Sama zgrada odlikuje se vrhunskim materijalima i savremenim tehničkim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.440 €, 46,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 46.90....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 114.356 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i veoma funkcionalan, porodičan troiposoban stan, nalazi se kod parka Čair u starijoj, kvalitetnoj, vojnoj zgradi, na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.999 €, 135,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan neuseljavan stan u novoj zgradi u centru Niša,u blizini doma zdravlja .Staje dupleks i na 4.spratu su sledeće prostorije:Hodnik ,kupatilo,kuhinja ,dnevni boravak i lođa.Unutrašnjim stepenicama se ide na sprat gde se nalaze 4 spavaće sobe i kupatilo.Za više informacija ili....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, 117m2. Stan se nalazi na trećem i četvrtom spratu novije stambene zgrade bez lifta i sastoji se od donjeg dela, površine 62 m2, koji čine prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, jedna spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 102.610 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je komforan dvosoban, površine 46,64m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 212.530 €, 82,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 82.76....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 146.250 €, 65,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji P0+P+4 u mirnom i razvijenom delu Niša, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u blizini Dom Zdravlja. Ponuda obuhvata dvoiposobne,trosobne i četvorosobne stanove koji se nalaze na prvom,drugom i četvrtom spratu . Stanovi su pažljivo projektovani da pruže....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 150.200 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 91,03m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 174.600 €, 71,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran trosoban stan od 70.55 m², na 4. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe , kupatilo i toalet terasa i degažman. Idealan izbor za veće porodice ili kupce kojima je potreban dodatni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 101.830 €, 39,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 39,65....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 159.000 €, 108,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 74.480 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 103.000 €, 61,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Saborne crkve i pešačke zone. Stan ima 132m2, po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa delom za kuhinju, tri spavaće sobe, kupatila i ostave. Mogućnost da se prepravkama....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorososoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Svetosavskog parka, Osnovne škole, vrtića, na par minuta od TC Roda, 5 minuta do Delta Planeta Stan je po strukturi četvorosoban , površine 95 m2 sa terasama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 108.000 €, 67,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov funkcionalan dvoiposoban stan, novogradnja, u naselju Ledena stena, Niš ! Prodaje se dvoiposoban stan površine 67m² , u novoj zgradi sa liftom, na 4. spratu, u mirnom i perspektivnom naselju Ledena stena u Nišu. Osnovne karakteristike: - Novogradnja, odmah useljivo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.760 €, 76,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 76,23....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, Na upit
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Nov dvosoban stan, [telefon] terase, interfon, lift, parno grejanje, IV sprat od VII. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-123 (od ukupno 123)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.