• GoHome Professional
stanovi u nišu što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u nišu što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u nišu što jeftiniji

  • Za upit "stanovi u nišu što jeftiniji" pronađeno 5 357 nekretnina - prosečna cena 1.931 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • interfon
    • 2.sprat
    • useljiv
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 67.320 €, 51,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji, u blizini suda, pozorišta, škole, strogog centra. Idealan za studente, izdavanje, ili stan na dan. Rok završetka radova 1.12.2020 g. Iskazana cena je sa uračunatim PDV-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrćaj PDV-a u iznosu od 10%. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen neuseljavan jednoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića u novoj stambeno/poslovnoj zgradi. Stan je ukupne površine 40m2 nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u nišu što jeftiniji'
215.000 €
28.000 €
29.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, namešten stan P=52m2 na drugom spratu nove zgrade sa liftom. Struktura:hodnik, kupatilo, spavaća soba,dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, terasa i parking mesto. Namešten novom na meštajem i tehnikom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065883 3446. Libo agencija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na II spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 31.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan se nalazi u Obrenovićevoj ulici, što je najuži centar grada. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, hodnika iz koga se ulazi u obe sobe i lodje. Stan je [telefon] m [telefon] plus lodja i nalazi se na IV spratu a iznad je još jedan sprat.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

POSEBNA KUHINJA,DVE SOBE,STAN JE IZDAT ZA 140 EVRA TAKO DA JE BRZO ISPLATIV! PONUDA SE VODI POD 2/116. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini Pravnog fakulteta, površine 75m2. Nalazi se na I spratu. Poseduje ulazni hodnik, tri odvojene prostorije, kuhinju, kupatilo i terasu. Grejanje je centralno. Stan je kompletno renoviran, veoma komforan sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 76,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan kod Čaira. Stan se nalazi na V spratu nove stambene zgrade sa liftom. Površine je 76m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Stan je lepo uređen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 39.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Stan je veći dvosoban [telefon] m [telefon] plus terasa na II spratu sa CG. Nalazi se na Bulevaru nemanjića, istočno orijentisan i dobro održavan. Uknjižen je na ime vlasnika i bez tereta, brzo useljiv .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 41.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Dvosoban stan sa odličnim rasporedom koji ima komotnu dnevnu sobu, spavaću sobu, posebnu kuhinju i trpezariju, renovirano kupatilo i lodju. Nalazi se na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Uknjižen je na ime vlasnika [telefon] / [telefon] bez tereta. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 41.200 €, 31,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan preko puta ŽIŠ-a. Stan ima 31m2, po strukturi je jednoiposoban, nalazi se na prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi u starijoj zgradi, građene punom ciglom. U vrlo pristojno, očuvanom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 41.500 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Nalazi se na petom spratu zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 26m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila i dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je dobro osvetlje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 41.500 €, 22,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 44.000 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u centru grada. Površine je 22m2 (uknjižena kao garaža ) u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se iz kombinovane sobe i kupatila. Garsonjera se prodaje sa svim stvarima i uređajima. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini sivh važnih institucija i gradskih dešavanja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 44.800 €, 112,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući u naselju Pasi Poljana. Na odličnoj lokaciji za život za one koji vole da pobegnu od grada i gradske buke. Stan je površine 112m2, sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou su predvidjene dve odvojene spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dok su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 44.800 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan u novoj zgradi na Bulevaru Nemanjića. Površine je 64m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Moj agent posreduje u prodaji apartmana, u kompleksu Aspen GOLF Resort, 10 km od ski centra Bansko, u Bugarskoj. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 45.500 €, 33,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalna i komforna garsonjera, u dobroom stanju, novije gradnje, ukupne površine 33 kvm, koja se nalazi na IV spratu u zgradi bez lifta. Stan je veoma komforan, topao, sunčan i sastoji se iz komforne dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, kupatila i pomoćne prostorije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 47.000 €, 22,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se opremljena garsonjera u centu Niša u blizini keja.(u katastru upisana kao garaza) moguca kupovina samo za gotovinu. Odlicna lokacija i za retniranje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 47.500 €, 26,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 26m, koji se nalazi na trećem spratu nove stambene zgrade u naselju Branko Bjegović.. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića ambulante i gradskog prevoza. Čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 48.000 €, 34,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 52.000 €
22.04.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog Centra Roda, OŠ Dušan Radović, Parka Svetog Save Stan je po strukturi jednoiposoban, površine 34 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 49.500 €, 67,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TS-2/19 Trosoban stan na izuzetnom mestu - u blizini Zone 3, pijace Boško Buha i parka Sv. Save. Medicinski i stomatološki fakultet nisu daleko, a gradski prevoz i komunikacija sa drugim delovima grada su odlični. Snabdevanje u ovom delu grada, blizina više osnovnih škola i druge....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 25m2 na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sprat nije poslednji, pošto su na šestom spratu ostave. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan ima pripadajuću ostavu. Grejanje je električno.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je garsonjera na odličnoj lokaciji u blizini parka Sveti Sava. Površine je 25m2, nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa liftom koji ide do VII sprata. Sastoji se iz ulaznog hodnika,kombinovane sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Garsonjera je opremljena nameštajem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetlu i funkcionalnu garsonjeru na 9. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat), idealnu za život ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike stana: Površina: 25 m² Sastav: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i terasa Svetao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Prvomajska, Medijana, 51500€, 29m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Prvomajska, Medijana Prvomajska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 51.800 €, 74,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da stanujete u perfektno nameštenom stanu ovo je idealan stan za Vas. Stan se sastoji od: dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje i trpezarije, hodnika, kupatila i toaleta, ima terasu. Opremljen je novim nameštajem i tehnikom. Za više informacija i razgledanje stana pozvati:065/222....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera kod parka Svetog Save i pijace Boško Buha. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Uknjižena je na 25m2, izuzetno funkcionalna . Nalazi se na devetom spratu (nije zadnji) u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod durlanske pošte u mirnoj ulici u blizini Knjaževačke ulice. Nalazi se u mirnoj ulici, a na finoj lokaciji kako za porodično stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 43m2 sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.360 €, 30,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima PP+5 sprata. Stan je površine 29,92m2, na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 52.500 €, 25,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera u neposrednoj blizini Difa. Nalazi se na visokom prizemlju novije zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 25m2. Nepokretnost nema ulaganja, sem higijenskog krečenja, poseduje pvc stolariju sa roletnama, terasu, ugradjenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 284)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>