• GoHome Professional
stanovi u beogradu pala cena Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu pala cena Oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi u beogradu pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 408.000 € na 388.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 388.000 €, 68,00 m2 cca 5710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2024 - 310.000 €
23.01.2026 - 408.000 €
05.04.2026 - 388.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju se nudi prelep stan, smešten u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Beogradu. Stan se sastoji od dve sobe i u potpunosti je renoviran, sa pažljivo odabranim materijalima koji pružaju udobnost i moderni dizajn. Stolarija je visokog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 236.000 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 236.000 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa pogledom na spomenik Stefanu Nemanji. U dobroj zgradi sa liftom. Od prostorija ima centralni dnevnotrpezariski deo i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, špajz i terasa. Na terasu se izlazi iz dnevne sobe i iz jedne spavaće sobe. Terasa ima divan pogled na spomenik....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 650.000 € na 549.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 549.000 €, 160,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 650.000 €
29.04.2026 - 549.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno atraktivan stan sa velikom terasom u novoizgrađenoj zgradi. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, četiri spavaće sobe od kojih je jedna master, sa sopstvenim kupatilom, još jednog kupatila, toaleta i velike terase sa panoramskim pogledom. U cenu su....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 249.900 € na 245.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 245.000 €, 95,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 249.900 €
26.04.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude renoviran, četvorosoban dupleks u ulici Dragice Končar. Nalazi se na petom spratu bez lifta. I nivo: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, ostava. II nivo: Dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Stan se nalazi na jednoj od....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4. 0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m, u neposrednoj blizini Skadarlije. Renoviran je pre dve godine. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj, dvorišnoj zgradi sa po dva stana na spratu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 518.000 € na 510.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 510.000 €, 110,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 550.000 €
03.09.2025 - 535.000 €
24.11.2025 - 518.000 €
22.03.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen salonac ,četvorosoban stan od 110 m2 ( korisne površine ) plus terasa okrenuta ka dvorištu od 20 m2 ( zastakljena ), na pravom VPR-u, cg, tri klime, interfon, internet, dva podruma, ostava. Raspored prostorija : centralni salon iz koga se izlazi na terasu, tri sobe, dve kuhinje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 240.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 260.000 €
18.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu starog Beograda, iznad Cvetnog trga, nalazi se ovaj komforan stan. Lokacija sve govori. Odlična infrastruktura. Pogodan kako za život, tako i kao poslovni prostor, ili za izdavanje Stan je uknjižen, odmah useljiv. Prodaje se sa stvarima. U dobrom, održavanom stanju. Preporuka.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 285.000 €
03.07.2025 - 275.000 €
30.10.2025 - 269.000 €
16.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno od najpoželjnijih mesta za stanovanje na Voždovačkoj. Strumička ulica prostire se centralnim delom naselja i spaja gradski park Šumice sa Vojislava....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 340.000 €
03.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3. 0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u Topolskoj ulici koju krase drvoredi i mahom privatne ograđene kuće, okružene zelenilom. U predratnoj vili, na drugom spratu zgrade....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 220.000 €
11.12.2025 - 200.000 €
08.01.2026 - 190.000 €
30.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi u beogradu pala cena (2295)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>