• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 300000 eura podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi u beogradu do 300000 eura podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 300000 eura podrum

  • Za upit "stanovi u beogradu do 300000 eura podrum" pronađeno 2 808 nekretnina - prosečna cena 3.278 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • parking
    • centralno grejanje
    • lođa
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2. 0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u najlepšem kraju Dedinja. Nalazi se u vojnoj zgradi, lepo i uredno održavanoj. Stan je trostrano orijentisan i vrlo svetao. U izvornom je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U najlepšem delu Zemuna, na samom Keju, u prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan na petom spratu, sa dve lođe i bočnim pogledom na Dunav. U urednoj zgradi sa dva lifta, i sređenim ulazom, dvostrano orijentisan, funkcionalan, sunčan, svetao, izvorno dobro održavan. Ima odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 77,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne epohe, pozicioniranoj u prostranom i velikim delom ozelenjenom dvoristu. Ovaj stan nudi retku i privilegovanu priliku da svoj dom ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, trosoban stan od 72m2 ( mereno 77m2) , u polusuterenu zgrade, ta grejanje ( cg u zgradi ), podrum, klima, interfon, internet. Raspored prostorija : ulazni antre, dve spavaće sobe ka ulici, prolazna dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, mala devojačka soba pretvorena u ostavu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Maksima Gorkog Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Koste Racina Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1982 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini Dunavskog keja, kod Pančićevog parka na Dorćolu, nalazi se ovaj dvosoban stan. Stan je u urednoj i dobro održavanoj zgradi, na petom spratu od osam, sa dva lifta. U blizini se nalazi škola, gimnazija, Dom zdravlja, vrtić, marketi i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0 stan (adaptibilan u 3.0) u mirnoj ulici, na prestižnoj lokaciji u centru grada. Uknjižen je na 58m2 i smešten na prvom spratu uređene, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91986, I/III, salonski, telefon, terasa(2), uknjižen, garaza, podrum, ostava, stambena zgrada. Salonac 3.0 na dva minuta hoda od Skadarlije i na 500 metara od Trga Republike, ukupne površine sa terasama 84m2 (uknjiženo 77m2). Delimično je renoviran (kupatilo novo, renovirano....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 297.000 € na 280.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 297.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten, 3.0, cg, 4/4, podrum, garažno mesto, parking u dvorištu zgrade. Sređen 3.0 soban stan lako adaptibilan u 4.0 soban. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka (više od 50m2) koji je podeljen na 3 celine: trpezarija, TV soba i biblioteka kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 91986, I/III, salonski, telefon, terasa(2), uknjizen, garaza, podrum, ostava, stambena zgrada. Salonac 3.0 na dva minuta hoda od Skadarlije i na 500 metara od Trga Republike, ukupne povrsine sa terasama 84m2 (uknjizeno 77m2). Delimicno je renoviran (kupatilo novo, renovirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 142,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u strogom centru Zemuna u blizini Opštine. Dvostrano orijentisan, istok-zapad,. Ceo stan je obložen jasenovim drvetom. nova stolarija je postavljena, nov crep na krovu, unutra mnoštvo ugradnih plakara. Ima dva električna brojila( za kotao i klimu).Prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Denkova bašta - Voislava Ilića. Odličan četvorosoban stan kod Vera. Zgrada vojna, sa liftom. Stan je svetao, zaklonjen od gradske buke , okrenut ka parkovima izmedju zgrada. Blizina Vera, Tržnog centra BEO Shop, škole, vrtića, prodavnica, stanica gradskog prevoza. Brzo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0 stan (adaptibilan u 3.0) u mirnoj ulici, na prestiznoj lokaciji u centru grada. Uknjizen je na 58m2 i smesten na prvom spratu uredjene, uredno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Arhitektonske tehničke škole i Beo shoping centra, smešten u ulici Vojislava Ilića, u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Stan je u izvornom stanju, ali se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu u mirnoj ulici u samom centru Banovog Brda. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, pošta, opština, restorani kao i nekoliko marketa. Odlična je povezanost sa svim delovima grada, a u samoj okolini nalaze se Ada Ciganlija, tržni centar Ada Mall,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Ukoliko razmišljate da kupite komforan trosoban stan koji je dvostrano orjentisan i dobro osvetljen, dalje od ove stambene jedinice ne morate tražiti. Lako adaptibilan u troiposoban. Radi se o stanu uknjižene površine 87 m2 + prostrana lođa. Pozicioniran je na 1. spratu od 9, na jednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski, funkcionalan, svetao stan sa izuzetnim pogledom. Dvostran je. Idealan raspored prostorija. Ultimativni kvalitet gradnje. Perfektna lokacija. Prostorije: - hodnik - kupatilo - kuhinja - toalet - soba x 4 - terasa x 2 agencijska provizija 2% Terasa, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, veoma svetao, funkcionalan stan. Renoviran (instalacije u kupatilu, kuhinji, zamenjena stolarija, nova keramika i sanitarije, kuhinja, parket hrastov I klase garancija narednih 9 god) Prostorije: hodnik (ugradni plakari), toalet, prostran svetao dnevni boravak (izlaz na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 280.000 €, 399,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106785, 6a, spratna, pr +l, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Kuca nije dovrsena . Potrenna je fasadu uraditi. Plac od 5,5 ari. Pogodno za izgradnju stambenog objekta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovića, 70m2 .. 70m2, 3.0, 3/12, CG, lift, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, uknjižen. Trosoban stan u Bloku 23. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 280.000 €, 89,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lep funkcionalan stan koji se lako pretvara u u troiposoban. Odlična lokacija izmedju Arene, Merkatora i Siv.a. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 4.0 stan, u kvalitetnoj zgradi sa centralnim grejanjem i liftom. 2 mokra čvora, odvojen spavaći blok. Svetao, dvostrano orjentisan. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon:069/5111-227 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan i svetao dvosoban stan salonskog tipa, visokih plafona, prazan, odmah useljiv, površine 64m² korisnog prostora a realno 72m². Stan se nalazi u visokom prizemlju (od ukupno dva sprata) uredne i dobro održavane zgrade sa samo četiri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan, bez ulaganja, luks. Uknjižen. 56m2 korisne površine + 5m2 terasa. Izuzetno svetao, u zgradi sa liftom. U mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji. Za svaku preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464 Agencijska provizija 2% Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 84m2, na trećem spratu urednog i lepo održavanog solitera interfona i dva lifta, na Paliluli, kod TC "Zira", megamarketa "Vero", Doma zdravlja Palilula, pijace, fakulteta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih nephodnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 279.900 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u Bulevaru Zorana Đinđića za porodicu na odličnoj lokaciji! U blizini Merkatora, studentskog grada, Fontane, MUP-a. U odličnom stanju, bez dodatnog ulaganja! Dvostrano orijentisan i svetao! Nova PVC stolarija sa komarnicima. Stan može i da se koristi kao poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 279.900 €, 64,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOSOBAN, SALONAC NA LIONU! Cena: 279900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Lion Površina: 64m2 Struktura: dvosban stakn koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje sa trpezarijom - dnevnog boravka - spavaće sobe - kupatila - podruma OPIS: U ponudi, stan na Lionu, u jednom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 279.000 €, 44,00 m2 cca 6340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1,5 Vracar , neposredna blizina Kalenica , Cuburskog parka , 42m2 ( terasa 2m2 ) , 40m2 uknjizena kvadratura , 1 / 7 , lift , eg ( klima Midea ) / cg , luksuzan stan u perfektnoj zgradi , gradnja 2023. godine , orijentisan juzno , izrazito suncan i svetao sa direktnim , otvorenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 279.000 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vrlo prostrani i svetao salonac u Cvijićevoj ulici. Stan je renoviran i površine je 82m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova bez lifta. Zgrada je redovno održavana, određen je prostor za lift. Po strukturi stan je trosoban. Salonski deo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 279.000 €, 86,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep i funkcionalan trosoban stan, uknjižen, na odličnoj lokaciji Novog Beograda. Stan je u prizemlju odrzavane zgrade, veoma svetao i dvostrano orijentisan. Trenutno je u funkciji poslovnog prostora (salon za pilates). Stan ima ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom, špajz,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 279.000 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 54195, V/V, dupleks, klima, lift, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. 3.0, 88m2, Duplex, Nadogradnja iz 2002, Inverter Klima, telefon - izvedene 2 linije, interfon, video nadzor, Bosal sigurnosna vrata, PVC Stolarija. Trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.500 €, 102,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan duplex stan u prizemlju i na prvom spratu, koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje izlaz na sopstveno privatno dvorište, savršeno za uživanje, uređenje baštice, opuštanje ili kao bezbedan prostor za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 135,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

6. 0, 135m2(terasa 6. 5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji opštine Palilula. Područje je pretežno stambeno, a poslednjih nekoliko godina se na toj lokaciji otvaraju poznati tržni centri. Jedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran stan na Karaburmi u jednoj od lepših i mirnijih ulica, na četvrtom spratu stambene zgrade. Ima dve etaže (donja etaža 67m2 i gornja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U tihoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini nove okretnice na Karaburmi u prilici smo da Vam ponudimo prelep, šestosoban dvoetažni stan. Uknjižen na 110m2, mereno 136m2. Idealna prilika za veće porodice ili kao investicija zahvaljujući odličnoj organizaciji prostora na dve etaže.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan šestosoban dupleks na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u ulici Dr. Nika Miljanića, u mirnom delu naselja u blizini okretnice autobusa i kompletne infrastrukture za porodičan život. Stan se nalazi na IV spratu i organizovan je na dve etaže sa punom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se šestosoban dupleks stan na Karaburmi, u ulici Dr Nika Miljanića, na IV spratu, u blizini okretnice gradskog prevoza.Stan se prostire na dve etaže:donja: 66,70 m²gornja: 68,90 m²Obe....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126994, IV/IV, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Prodaje se sestosoban dupleks stan na Karaburmi, u ulici Dr Nika Miljanica, na IV spratu, u blizini okretnice gradskog prevoza. Stan se prostire na dve etaze: donja: 66,70 m² gornja: 68,90....