• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 300000 eura 80 m2 parket Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu do 300000 eura 80 m2 parket Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 300000 eura 80 m2 parket Najnovije

  • Za upit "stanovi u beogradu do 300000 eura 80 m2 parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam komforan stan u zgradi sa samo 4 stana. Na odličnoj lokaciji, u ulici Teodora Hercla. Stan je odličnog rasporeda i sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka (45 m2), kupatila, dve terase i ostave. Ukupna površina stana iznosi 104m2. Dvostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 80,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan 2.5 funkcionalan stan u održavanoj zgradi u Trgovačkoj ulici , ukupne površine 80m2 . Od prostorija poseduje veliki ulazni hodnik , kuhinju , dnevnu sobu , veću terasu , trpezariju , wc , kupatilo , veću spavaću sobu , manju spavaću sobu I manju terasu. Stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3. 0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje se trostran (istok-zapad), svetao stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: veliki dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3.0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini Beogradsog dramskog pozorišta. Izuzetno je komforan i svetao, dvostrano orijentisan. Luksuzni nameštaj i vrhunska oprema ulaze u cenu stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 80m2, (72m2 grejna površine + 8m2 terasa), podno grejanje, 2/4, lift, interfon. parking Građevinska dozvola. Novogradnja u blizini Bulevara Kralja Aleksandra. Stan se sastoji od: predsoblja, kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 319.000 €, 80,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113309, II/V, klima, lift, terasa(3), garaza, stambena zgrada. Veoma lep, 3.0 namešten stan sa tri terase i garažnim mestom, sa pogledom na Karađorđev park, na par minuta hoda od Hrama Svetog Save. Smešten je u ekskluzivnom stambenom objektu kvalitetne gradnje iz 2008.godine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 171.225 € na 178.669 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 178.669 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 163.780 €
08.02.2026 - 171.225 €
18.03.2026 - 178.669 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan trosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi u beogradu do 300000 eura 80 m2 parket (468)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>