• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 290000 eura porasla cena 2.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu do 290000 eura porasla cena 2.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 290000 eura porasla cena 2.sprat

  • Za upit "stanovi u beogradu do 290000 eura porasla cena 2.sprat" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.853 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • pogodan
    • dvorište
    • kablovska
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 195.000 € na 210.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 210.000 €
01.05.2026 - 195.000 €
03.05.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini SC Olimp. Stan je idealno pozicioniran u blizini prirode, a opet nedaleko od centra grada, sa parking mestom ispred zgrade. Raspored prostorija:....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 159.900 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u beogradu do 290000 eura porasla cena 2.sprat'
208.000 €
208.000 €
125.400 €
 
+12%

Promena cene sa 130.000 € na 145.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.000 €, 33,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
19.04.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

32 kv ulica : Herceg Stjepana .2 sprat Kompletno renoviran podno grejanje sunčana strana.. GREJANJE - CG, sprat 2/5 ID oglasa: 43165. .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 115.000 € na 126.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 126.000 €
12.04.2026 - 115.000 €
10.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednoiposoban stan od 42m2 na drugom spratu, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, lođa i kupatilo. Grejanje na struju a moguć je i priključak na gas. U blizini više fakulteta i viših škola što ga čini idealnom investicijom....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 107.477 € na 123.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.000 €, 47,29 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 107.477 €
25.02.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 939 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stan se nalazi u Mirijevu, lokacija zgrade je dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje u ambijentu....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 88.800 € na 100.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.000 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 88.800 €
15.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2 spratu jednosobni cena 88800 e,od 69 m2 na vpr,1 i 2 spratu dvoiposobni, cena 127650,od 50 m2 na 1 i 2 spratu cena 92500,od 47 m2 na 1 spratu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 77.073 €
09.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>