• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pogodan do 3000 eura/m2

  • Za upit "stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pogodan do 3000 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.693 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 256.000 €, 84,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj komforan stan od 84m2 se nalazi na 3. spratu luksuzne novogradnje u Kumodraškoj ulici, nedaleko od Autokomande. Kraj je urban, ima veoma dobru infrastrukturu i odlično je povezan sa drugim delovima Beograda, tako da je pogodan za savremeni način života. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pogodan do 3000 eura/m2'
202.000 €
202.000 €
132.600 €
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2 - Marka Čelebonovića, 3.5, 84m2+26m2 Veliki, kompletno opremljen stan zanimljivog koncepta u jednom od najlepših delova Bežanijske kose.Zgrada iz 1995. odlične gradnje, dobro održavana, okružena zelenilom i javnim parkingom. Zgrada takođe ima rampu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostran i potpuno renoviran stan sa velikom terasom, odmah useljiv! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smeštenu na visokom prizemlju, 1 metar iznad nivoa terena, idealnu za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Ovaj funkcionalan i svetao stan dodatno oplemenjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 80m2, (72m2 grejna površine + 8m2 terasa), podno grejanje, 2/4, lift, interfon. parking Građevinska dozvola. Novogradnja u blizini Bulevara Kralja Aleksandra. Stan se sastoji od: predsoblja, kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>