• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pogodan

  • Za upit "stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pogodan" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.867 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 205.000 € na 202.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 202.000 €, 85,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 220.000 €
15.02.2026 - 205.000 €
27.02.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2, terasa, EG, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 Salonski stan na dva nivoa: donji deo se sastoji od velikog dnevnog boravka(30m2), spavaće sobe sa izlazom na terasu, kuhinje sa terasom, kupatila. Gornji nivo se sastoji od dnevne sobe i spavaćeg dela pod kosinom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 parket pogodan'
289.900 €
289.900 €
289.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 80m2, (72m2 grejna površine + 8m2 terasa), podno grejanje, 2/4, lift, interfon. parking Građevinska dozvola. Novogradnja u blizini Bulevara Kralja Aleksandra. Stan se sastoji od: predsoblja, kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 299.000 € na 289.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 289.000 €, 83,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.11.2025 - 299.000 €
06.03.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjižen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentičan 3.0 stan u srcu Vračara sa pogledom na Hram, uređen u stilu Francuskih mansardi. Uknjižen je na 83m2 i organizovan kao etaža u krovu sa dva romantična balkona. Ovaj nov, neuseljavan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 256.000 €, 84,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj komforan stan od 84m2 se nalazi na 3. spratu luksuzne novogradnje u Kumodraškoj ulici, nedaleko od Autokomande. Kraj je urban, ima veoma dobru infrastrukturu i odlično je povezan sa drugim delovima Beograda, tako da je pogodan za savremeni način života. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa 2 - Marka Čelebonovića, 3.5, 84m2+26m2 Veliki, kompletno opremljen stan zanimljivog koncepta u jednom od najlepših delova Bežanijske kose.Zgrada iz 1995. odlične gradnje, dobro održavana, okružena zelenilom i javnim parkingom. Zgrada takođe ima rampu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prostran i potpuno renoviran stan sa velikom terasom, odmah useljiv! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu smeštenu na visokom prizemlju, 1 metar iznad nivoa terena, idealnu za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Ovaj funkcionalan i svetao stan dodatno oplemenjuje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>