• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2

  • Za upit "stanovi u beogradu do 290000 eura 80 m2" pronađeno 2 625 nekretnina - prosečna cena 2.909 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao stambeni ali i kao poslovni prostor. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji, neposredna blizina TC Ušća. Kompletno namešten, lepo uređen, veoma komforan i funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, sa dve lođe. Zgrada održavana, sa liftom. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 76.000 €, 80,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Novog Beograda, u Bloku 21, izdaje se lepo sređen i prostran trosoban stan koji spaja udobnost porodičnog doma sa praktičnošću urbanog života. Na samo nekoliko koraka od tržnog centra Ušće, Palate Srbije, Beogradske arene i svih važnih gradskih sadržaja, ovaj stan nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, korišćen kao poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji kod tržnog centra Stadion na Voždovcu. Nalazi se blizu svih infrastukturnih sadržaja (vrtića, škola, fakulteta, marketa, saobraćajnica i stajališta gradskog prevoza). Karakteristike: Kvadratura: 80m2 Sprat: Prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108381, IV/IV, dupleks, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Svetao, dvostrano orijentisan dvosoban stan, odlično lokacijski pozicioniran. Na donjem nivou je ulazni hodnik, dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na gornjem je spavaća soba i prostrana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 272.700 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Beograd prodaja stana. Kompletno lux sredjen stan u dobroj zgradi. Za lift je obezbedjen investitor i trenutno se pribavlja dokumentacija potrebna za lift. Parking u dvorištu zgrade. Stan je na dva nivoa, (četvrti i peti sprat). Stan je izuzetno svetao. Kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednom od najtraženijih mesta u gradu, na Savskom trgu, preko puta nove škole u okviru Beograda na vodi, nalazi se ovaj prostrani 3.5-soban stan od 80 m². Smešten na poslednjem, petom spratu zgrade, pruža osećaj mira i privatnosti, dok je istovremeno na samo nekoliko minuta laganog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122810, I/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam stan u Kumodražu,blizu Farmaceutskog fakulteta i Torlak. Sagrađeno je kao kuća sa tri stana,sva tri zaseban ulaz,svaki stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je neuseljavan trosoban stan u Beogradu na vodi, smešten u prestižnoj zgradi BW Sensa. Stan se izdaje nenamešten, što ga čini idealnim kako za stambeni prostor, tako i za poslovne potrebe. Ono što ga posebno izdvaja jeste njegova pozicija – nalazi se u prizemlju i poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Beograda, na par koraka od Tašmajdana. Stan je površine 80m2 i nalazi se na drugom spratu dobro održavane zgrade sa liftom. Po strukturi se sastoji od predsoblja, kuhinje, kupatila i četiri sobe. Izuzetna lokacija predstavlja prednost i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u Kumodražu, nadomak Farmaceutskog fakulteta. Stan je površine 80m2 i nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je četvorosoban. Maksimalni komfor i funkcionalnost glavna odlika stana. U okviru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski, funkcionalan, svetao stan sa izuzetnim pogledom. Dvostran je. Idealan raspored prostorija. Ultimativni kvalitet gradnje. Perfektna lokacija. Prostorije: - hodnik - kupatilo - kuhinja - toalet - soba x 4 - terasa x 2 agencijska provizija 2% Terasa, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan uknjizen kao garaža 43m2.može da izvrši prenamena. Miran kraj Mirijeva. Uz zgradu dostupan parking sa rampom za stanare zgrade. Prostorije: 2 spavaće sobe,dnevne sobe,trpezarija,kuhinja,kupatilo i hodnik. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105408, I/IV, klima, terasa, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u mirnom kraju Vračara, bez buke i saobraćaja, idealan za porodice. Sastoji se od open space dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje sa šankom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan površine 80m2 u ulici Voje Ilića, Voždovac Stan je površine 80m2 na prvom spratu od tri Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, ostave i terase Stan je osunčan sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122292, prizemna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, garaza, parking, horizontala. Izdaje se prostrana i svetla kuća na odličnoj lokaciji – ulica Vojislava Ilića, Zvezdara. Kuća se nalazi na odlicnom mestu, idealna za porodični život, a u blizini se nalaze svi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95635, III/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u ponudi za izdavanje, stan na prestižnoj lokaciji centra Beograda, na Vračaru, na pešačkoj razdaljini od trga Slavija, Terazija i Knez Mihailove ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Savski Venac - Slavija Izdaje se 3.0-soban stan ukupne površine 80m2. Nalazi se na 100 metara od Slavije, odlična lokacija! Kompletno renoviran! Salonski stan, visina plafona 3m. Svaka soba je površine oko 18m2. Nalazi se na 3. spratu, ima lift. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 146.200 €, 80,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109013, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan koji se po svom autentičnom dizajnu enterijera izdvaja od ostalih u ponudi. Nalazi se u sklopu nedavno useljene zgrade, smeštene u srcu Park....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 295.000 €, 80,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dupleks stan površine 80m2 u zgradi iz 2015. godine, sa liftom, u ulici Gospodara Vučića na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu i pruža funkcionalan raspored na dva nivoa. Donji nivo stana obuhvata ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, odvojenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Atraktivno potkrovlje u blizini Steka , Partizanovog stadiona i Auto komande. Zgrada iz 80tih godina bez lifta. Knjižen na 79m2 a po premeru u podu preko 110m2. Dnevna soba ima oko 40m2 sa još 4 manjih soba, kuhinjom, kupatilo, tavanski prostor i hodnik. Stan je je u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 319.000 €, 80,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113309, II/V, klima, lift, terasa(3), garaza, stambena zgrada. Veoma lep, 3.0 namešten stan sa tri terase i garažnim mestom, sa pogledom na Karađorđev park, na par minuta hoda od Hrama Svetog Save. Smešten je u ekskluzivnom stambenom objektu kvalitetne gradnje iz 2008.godine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 80m2, (72m2 grejna površine + 8m2 terasa), podno grejanje, 2/4, lift, interfon. parking Građevinska dozvola. Novogradnja u blizini Bulevara Kralja Aleksandra. Stan se sastoji od: predsoblja, kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran stan na Voždovcu ukupne kvadrature 80m2 uknjiženo 72m2 smešten u mirnom i prijatnom kraju idealan za porodični život. Ova nekretnina pruža savršen balans komfora funkcionalnosti i odlične lokacije Karakteristike stana: Lokacija - Voždovac mirno naselje sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen stan – Vračar, Mileševska ulica (kod Kalenić pijace) Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, izdaje se prostran i svetao stan u Mileševskoj ulici. Stan je potpuno renoviran, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 220.000 €, 80,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Slavije, parka Manjež, Kliničkog centra, vrtića, osnovnih i srednjih škola. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, toaleta. Poseduje ostavu i pripadajuću šupu. Nalazi se na potkrovlju održavane zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, sređen, uknjižen. 77m2 korisne površine + 3m2 terase. 2 mokra čvora, TA grejanje, svetao. U lepo održavanoj zgradi. Lako adaptabilan u 3.5. Javni parking ispred zgrade. Blizina škole, marketa, vrtića, gradskog prevoza. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 308.000 €, 80,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepi 2.5 soban duplex ususkan u Golf naselju, ukupne površine 80m2 uknjižen 1/1 na 56m2 ostalih 24m2 je moguće legalizovati. U blizini svih neophodnih infrastruktura za udoban i komforan život. Na obodu šume, blizu Ade, bazena Košutnjak, parka, blizina restorana, kafića, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.000 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe nalazi se stan na prodaju koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Svetao, trostrano orijentisan. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od tri etaže. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 207.000 €, 80,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja, odlična zgrada, useljena 2012 godine. Centralno grejanje sa kalilometrima. Dvostrano orijentisan: jugozapad i severoistok. Predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i terasa na prvom nivou. Na drugim nivou: velika soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 274.900 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj poziciji u Krunskoj, odličan kao investicija za izdavanje ili kao poslovni prostor. Uknjižen na 70 m2, nereno 80m2. Nalazi se u polusuterenu salonske zgrade - vile. Donja ivica prozora je 20 cm iznad površine zemlje. Visina plafona 2,70 m. TA grejanje. Laminat....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 497)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>