• GoHome Professional
stanovi u beogradu do 270000 eura do 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi u beogradu do 270000 eura do 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu do 270000 eura do 70 m2

  • Za upit "stanovi u beogradu do 270000 eura do 70 m2" pronađeno 13 158 nekretnina - prosečna cena 3.143 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • polunamešten
    • centralno grejanje
    • 3.sprat
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan u Beogradu na vodi u zgradi Metropoliten. Sastoji se od predsoblja, open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila i terase. U cenu je uračunato garažno mesto. Stan se izdaje nemešten. Agencija Crown Properties registarskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,Džona Kenedija ulica, 2.0,70kvm,namešten, odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+spavaća soba, 2 terase, dvostran stan, cg (info stan 14000din),klima, održavanje oko 1000din,useljiv 01.10. novija gradnja, parking nije zoniran,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Bloku 23 na Novom Beogradu, trenutno jednom od najtraženijih delova grada, u blizini su škole, vrtića, sportskih terena, bazena, tržnih centara, "Štark Arene", a centar grada i obala reke udaljeni su svega nekoliko minuta. Stan se nalazi na trećem spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 69.73m2 .. 69.73m2, 4.0, 2/3, EG, lift, terasa, garažno mesto, interfon, nov. Prodaje se četvorosoban stan u luksuznoj zgradi Stepina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 297.000 €, 70,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan salonac na super lokaciji na Vračaru, kod Pravnog fakulteta. Na visokom prizemlju u lepoj održavanoj zgradi sa dva ulaza, ukupne površine 70m2, uknjižen na 67m2. Dvostrano orjentisan, stan takođe ima dva ulaza što ostavlja mogućnost deljenja na dve stambene jedinice. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten stan koji je odmah useljiv. Nalazi se u mirnoj ulici, a opet na svega nekoliko koraka od svih važnih sadržaja, što zakupcima omogućava udoban i praktičan život. Prostor je uredan, prijatan i spreman da postane novi dom. Dodatna pogodnost je što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 270.000 €, 69,75 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u luksuznom stambenom kompleksu koji nudi više od standardnog stanovanja, spa centar, vrtić,video nadzor, obezbeđenje 24h, dečije igralište,u lepo uređenoj zoni novoizgrađenih objekata. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 250.000 €, 69,71 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1354 Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 217.350 €, 69,38 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 208.182 €, 69,22 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 91.900 €, 69,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.knez-nekretnine.com

PRODAJE SE U NADOGRADNJI SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM STAMBENE ZGRADE NA CENTRALNOJ LOKACIJI KARABURME PRELEP, OSUNČAN STAN SA TERASOM /7M2/. POSEDUJE INTERFON, EG NA STRUJU, KLIMU, PARKET, PVC STOLARIJU I MOGUĆNOST PROŠIRENJA NA TAVANSKI PROSTOR. PROSTORIJE: HODNIK, KOMBINOVANA SOBA,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 259.000 €
19.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica. Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 69,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Kompletno renoviran trosoban stan odlicnog rasporeda prostorija. Nalazi se na samo 5 minuta hoda od Kalenic pijace, u blizini je skola, vrtica, prodavnica, parkova i svih potrebnih sadrzaja za komforan zivot.Uknjizen na vlasnika 1/1, bez tereta i zabelezbi. Za svaku preporuku. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 69,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi je dvosoban, noviji stan ,gradnja 2015. godine ,na odličnoj lokaciji, 50m od Dušanovačke pošte. Prodaje se polunamešten, u cenu stana ulazi i garažno mesto. agencijska provizija 2% Đorđa Kratovca.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 259.000 €, 69,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 69m2 (terasa i lođa), 1/4, TA, renoviran, klima, interfon, KTV, internet, video nadzor, ostava, podrum Šumatovačka ulica počinje od Braničevske ulice i ide do Južnog bulevara. Poslednjih decenija ova lokacija je postala jedna od najpopularnijih na tržištu nekretnina, što budućem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Dvoiposoban stan površine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na trećem, povučenom spratu. Stan je bliže predstavljen na skicama i tabelarnom prikazu veličina prostorija. Struktura 2.5 Kvadratura 69m2 Nameštenost Prazan Spratnost 3 / 3 Grejanje Etažno Stanje Standard.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 64 m2, starogradnja. Prodaje se izuzetan porodican stan na Crvenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 69,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je odličan stan u ulici Danila Lekića Španca na Bežanijskoj kosi, u blizini crkve Sv. Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade sa liftom, u mirnom okruženju, okružen zelenilom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan u novogradnji na Vidikovcu, u mirnom i porodičnom delu naselja idealnom za udoban gradski život. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škole, vrtići, marketi, restorani, kafići, pošta, banka i parkovi. Autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Podrum Maksima Gorkog Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 259.000 €, 69,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan trosoban stan u mirnoj ulici na Čuburi, u jednoj od najtraženijih zona. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu uredne i kvalitetno građene zgrade iz 1961. godine (bez lifta), u prijatnom i porodičnom okruženju. Raspored je veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 207.780 €, 69,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 69,26m2. U prilici smo da vam ponudimo stanove koji se nalaze u poslovno stambenoj zgradi u Zemunu u ulici Cara Dušana. Zgrada je na 5 spratova i poseduje lift. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni za 10.000e. Krajnji rok za završetak građevinskih radova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3. 0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je trosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan na odlično pozicioniranoj lokaciji u Ulici Šumatovačka na Vračaru. Na par koraka od Hrama Svetog Save, Slavije kao i ostalih značajnih sadržaja Beograda. Stan je vrlo komforan i svetao površine 69 m2. Nalazi se na prvom od četiri sprata stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 69,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.5, 69 m2, I/II, CG, terasa, ostava. Komforan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Savskog keja, osnovne škole, doma zdravlja, pijace i gradskog prevoza. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, garderober,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 32, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2. 0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini Druge ekonomske škole. Nalazi se na prvom spratu i sklonjen je od buke glavnih saobraćajnica. Sastoji se od dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 131.100 €, 69,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Teslina Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je uknjižen na 69 m² i nalazi se u kvalitetno građenoj i uredno održavanoj zgradi, koja pruža sigurnost i dugoročnu vrednost. Nekretnina je očuvana i u dobrom stanju, sa zamenjenom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 296.000 €, 69,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 310.000 €
23.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo ekskluzivan salonski stan u samom srcu Beograda. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe koja izlazi na terasu, spojene kuhinje sa trpezarisjkim delom i prostranog kupatila. Stan je kompletno renoviran, sa novom spoljnom stolarijom (sa roletnama i komarnicima)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 69,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ustanička, Voždovac, 160000€, 69m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ustanička, Voždovac Ustanička.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 235.000 €, 69,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan 3 .0 soban stan u centru grada, sređen, adaptiran pre par godina, dobar raspored, centralno grejanje, svetao i tih, terasa prema dvoristu. U centru ali odlično pozicioniran, nema gradske buke. Odličan pogled. Zgrada u pregovorima za lift. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan trosoban stan, na odličnoj lokaciji. Sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, odvojene kuhinje, toaleta, kupatila, lođe na koju se izlazi iz spavaće sobe. Zgrada je stara oko 20 godina, uredna sa kvalitetnim liftom. Sama pozicija zgrade je fenomenalna. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 251.640 €, 69,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji posedujemo u prodaji luksuzni stan u blizini TC Delta city/a,(manje od 1km) ,Štark arene,(manje od 2km) ,kraj jedne od najstarijih ulica i kao najvažnija saobraćajnica koja povezuje sve delove ovog divnog Beograda.Sve na jednom mestu, pruža ugodnost savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šumatovačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 274.160 €, 69,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na lokaciji "Hadžipopovac". Odlično povezan sa ostalim delovima grada. U neposrednoj blizini je kompletna infrastruktura - osnovnih i srednjih škola, vrtića, fakulteta, doma zdravlja, sportskog centra. Video nadzor 24h. Useljenje januar 2027. godine. Cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 463)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>