• GoHome Professional
stanovi u beogradu Najnovije lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u beogradu Najnovije lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u beogradu Najnovije lođa

  • Za upit "stanovi u beogradu najnovije lođa" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grčića Milenka, nalazi se nepokretnost koju nudimo. U neposrednoj blizini su Neimarski i Čuburski park, Šumice, prodavnice, tržni centri,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad. Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 279.000 €, 86,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji. U odličnom stanju, bez većeg dodatnog ulaganja. Dvostrano orijentisan. Stan može da se koristi za stanovanje, ali i kao poslovni prostor. Trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Nalazi se u blizini Merkator-a, Fontane, Mup-a Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 260.000 €, 79,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u srcu grada u ulici koja nudi savršen spoj centralne pozicije i mirnog stanovanja. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa odličnim rasporedom prostorija i mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3. 0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 342.000 €, 93,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Dedinje, Alekse Bačvanskog, 93m2 . 93m2, 5.0, PR/1, CG, terasa, lođa, parking, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. U najlepšem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 156.900 €, 59,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, dvostrano orjentisan,komforan, kompletno renoviran stan.Promenjena pvc stolarija, unutrašnja stolarija, vodoinstalacije kupatilo je sa prirodnom ventilacijom. Sastoji se od komfornog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, od kojih jedna ima francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 62,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još uvek odišu spokojem starog Beograda. Proteže se od ulice Kralja Milana i Cvetnog trga, do ulice Maksima Gorkog, kod Kalenić pijace. Zbog svog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 97,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 380.000 €
22.10.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 400.000 €
12.12.2025 - 365.000 €
14.01.2026 - 380.000 €
15.03.2026 - 390.000 €
18.03.2026 - 370.000 €
20.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odlian stan u ponudi Vračar, Krunski venac , trosoban stan ukupna površina 97m2 . Uknjižen na 79kvm, Ima lođu 4m2.Pripojen prostor od 18m2 na celoj vertikali Zgrada iz 1993 godine.Renoviran pre 7 godina , alu prozori sa roletnama ,2 spavaće sobe (14 i 10m2). kupatilo i toalet za goste....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 149.000 €
23.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi u beogradu lođa (2534)
  • stanovi u beogradu najnovije (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>