• GoHome Professional
stanovi subotica porasla cena 70 m2 što veći do 17 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi subotica porasla cena 70 m2 što veći do 17 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi subotica porasla cena 70 m2 što veći do 170000 eura

  • Za upit "stanovi subotica porasla cena 70 m2 što veći do 170000 eura" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.764 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • interfon
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 115.504 € na 119.114 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 119.114 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 93.847 €
08.09.2025 - 99.666 €
08.10.2025 - 104.675 €
03.12.2025 - 108.285 €
07.01.2026 - 115.504 €
26.04.2026 - 119.114 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 67,25m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila i toaleta. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 107.600 € na 110.963 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 110.963 €, 67,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 90.787 €
15.08.2025 - 94.150 €
08.10.2025 - 97.512 €
03.12.2025 - 100.875 €
07.01.2026 - 107.600 €
26.04.2026 - 110.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 125.143 € na 129.292 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 129.292 €, 69,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 96.796 €
02.11.2025 - 103.710 €
07.01.2026 - 121.686 €
22.04.2026 - 125.143 €
26.04.2026 - 129.292 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 69,14 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila i toaleta. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu aluminjumsku stolariju sa troslojnim niskoemisionim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi subotica porasla cena 70 m2 što veći do 170000 eura'
129.292 €
123.440 €
 
+3%

Promena cene sa 119.478 € na 123.440 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 123.440 €, 66,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 92.414 €
02.11.2025 - 99.015 €
07.01.2026 - 116.178 €
06.03.2026 - 113.344 €
22.04.2026 - 119.478 €
26.04.2026 - 123.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 66,01 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu aluminjumsku stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>