• GoHome Professional
stanovi subotica porasla cena 1.sprat 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi subotica porasla cena 1.sprat 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi subotica porasla cena 1.sprat 70 m2

  • Za upit "stanovi subotica porasla cena 1.sprat 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 52.000 €, 66,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban salonski stan na prvom spratu površine 66m2.Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje i kupatila. U sobama se na podovima nalazi laminat i parket, dok su u kuhinj i kupatilu keramičke pločice. Zidovi su okrečeni, a grejanje je na klimu i ta peć. U zgradi....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.000 €, 66,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se dvosoban stan koji se nalazi na prvom spratu i površine je 66kvm. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Zgrada je građena od cigle. Vrata i prozori su drveni, na podu u kuhinji je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 58.000 €, 66,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u zajedničkom dvorištu, u neposrednoj blizini centra grada, stan ima 66 m2. Salonski stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od terase, predsoblje, kuhinje, ostave, dve sobe i kupatila. Podovi su laminat i keramičke pločice. Stolarija je klasična drvena.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep trosoban stan na 1 spratu u novosagrađenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno namješten i opremljen kućnim aparatima. Sastoji se od hodnika, prostranog kupatila sa tuš kabinom, male radne sobe, spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom iz kojeg se izlazi na....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 89.000 €, 71,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski stan sa garažom u strogom centru grada. Nalazi se na prvom spratu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. U ulazu postoji video nadzor. Moguća kupovina stana sa kompletnim nameštajem. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Novo Selo, 85.800 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji u širem centru na prvom spratu. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi subotica 1.sprat 70 m2 (13)
  • stanovi subotica porasla cena 70 m2 (8)
  • stanovi subotica porasla cena 1.sprat (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>