• GoHome Professional
stanovi subotica što skuplji porasla cena 50 m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi subotica što skuplji porasla cena 50 m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi subotica što skuplji porasla cena 50 m2 do 130000 eura

  • Za upit "stanovi subotica što skuplji porasla cena 50 m2 do 130000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.712 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 93.869 € na 98.943 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Prozivka, 98.943 €, 50,74 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.06.2025 - 81.153 €
01.10.2025 - 84.100 €
03.12.2025 - 89.197 €
16.01.2026 - 91.746 €
25.02.2026 - 93.869 €
16.03.2026 - 98.943 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Prozivka, na atraktivnoj lokaciji (u blizini škola, vrtića, pijace, bazena, velikih marketa) prodaju se stanovi u izgradnji u zgradi sa šest spratova i dva lifta. Grejanje će biti podno na gas, stanovi će posedovati sigurnosna vrata, inverter klime, odličnu zvučnu izolaciju,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.720 € na 89.430 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 89.430 €, 54,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.880 €
08.10.2025 - 78.590 €
07.11.2025 - 81.300 €
07.01.2026 - 86.720 €
26.04.2026 - 89.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 54,20m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.447 € na 86.238 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 86.238 €, 47,91 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 81.447 €
24.04.2026 - 86.238 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Materijal: Termo-blok+demit; pregradni zidovi od pune opeke .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi subotica što skuplji porasla cena 50 m2 do 130000 eura'
101.765 €
101.728 €
82.994 €
 
+6%

Promena cene sa 78.896 € na 83.827 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 83.827 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 69.034 €
08.10.2025 - 71.500 €
07.11.2025 - 73.965 €
01.12.2025 - 76.430 €
07.01.2026 - 78.896 €
26.04.2026 - 83.827 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji površine 49,31m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatla, spavaće sobe i terase.Zgrada je građena od termoblokova najviših izolacijskih svojstava+fasadna izolacija.Pregradni zidovi će biti izgrađeni od opeke. Tarket podne obloge u sobama....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 57.000 € na 60.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 60.000 €, 47,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 57.000 €
29.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na drugom spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,odvojene kuhinje,kupatila i hodnika.Grejanje na struju,stolarija drvena i pvc. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>