• GoHome Professional
stanovi subotica što skuplji do 140000 eura Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi subotica što skuplji do 140000 eura Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi subotica što skuplji do 140000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi subotica što skuplji do 140000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 99.600 €, 42,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan kod mlečne pijace u MZ Centar II, u zajedničkom dvorištu koji ima 256 m2. Stan je građena od čvrstog materijala, ima 140m2 u bruto površini. Sastoji se od ulaza, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe i terase. Ispod stana je podrum koji ima pristup i sa ulice....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 150.000 €, 133,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo veliki salonski stan u povrsini od 133kvm.Stan je parketiran za ulaganje,ima podrum,grejanje je etažno na struju, postoji mogucnost ukljucenje na centralno grejanje.Papiri su uredni.Ev.Br.1854 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 149.900 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dudova Šuma, nov stan, 2 spavaće sobe i dnevni boravak, gleda na dvorište, kompletno namešten, mali troškovi, zatvorena terasa. Odličan stan, jako kvalitetne stvari,uz stan se dobijaju i parking mesto kao i ostava u suterenu. Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 63 m 2 Sobe:....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 148.000 €, 74,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U najužem centru Subotice prodaje se kompletno renoviran dizajnerski osmišljen stan. Površine je 74m2, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Opremljen je novim nameštajem i aparatima koji su uračunati u cenu stana. Na podovima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 145.000 €, 105,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u strogom centru grada.Poseduje tri sobe,kupatilo,veliku trpezariju koja je povezana sa kuhinjom.Podovi u stanu su brodski pod i keramičke pločice.Stolarija drvena.Grejanje na struju.Stan poseduje svoju podrumsku prostoriju od 18m2,tavanski prostor od 105m2 i zidanu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 145.000 €, 105,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban salonski stan na visokom prizemlje površine 105m2.Sastoji se od predsoblja, hodnika, kuhinje i trpezarije, ostave, kupatila, tri sobe i terase. U sobama se na podovima nalazi patos, zidovi su okrečeni, a grejanje je na Ta peć. U zgradi se nalazi i pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 94,36m2 u novoizgrađenoj stambeno- poslovnoj zgradi . Treći sprat, ima lift. Dvostrano orjentisan. Dve terase. Izuzetno svetao stan. Kupatilo plus posebno toalet. U blizini strogog centra grada, železničke i autobuske stanice. Cena je izražena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi subotica što skuplji do 140000 eura (442)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>