• GoHome Professional
stanovi novi sad renovirano interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad renovirano interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad renovirano interfon

  • Za upit "stanovi novi sad renovirano interfon" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 2.964 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosečna cena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 149.350 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan salonski stan visine 4m. Uknjižen je 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Sve prostorije su maksimalno velike: četiri sobe su oko 23m2, 20m2, 16m2 i 15m2. Nalazi se u prizemlju koje je izdignuto 5 stepenika i ceo stan je kompletno renoviran pre....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 403.200 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Kej, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u blizini Keja i centra Novog Sada. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Kej, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju u blizini Keja i centra Novog Sada. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad renovirano interfon'
297.500 €
159.500 €
113.300 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan površine 60m², koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji u naselju Nova Detelinara, Pasterova ulica, Novi Sad. Stan je smešten na 3. spratu od ukupno 6 u zgradi sa liftom. U pitanju je kvalitetna starija gradnja, a stan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 368.000 € na 330.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 330.000 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 368.000 €
20.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4 u ulici Narodnog fronta, nudimo luksuzan penthouse stan ukupne površine 144 m², od čega je 100 m² uknjiženo, smešten na sedmom spratu kvalitetne zgrade starije gradnje sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 270.000 €, 71,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Salonski stan u strogom centru Novog Sada, Ul. Ilije Ognjanovića. Nalazi se na drugom spratu trospratne zgrade (bez lifta), CG, interfonom. Po strukturi dvosoban lako adaptibilan u trosoban. Visoki plafoni (h-3.1m), odlična izolacija. Kompletno je renoviran. Uknjižen na 61m2 (mereno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 403.760 €, 112,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran stan na fantastičnoj lokaciji u blizini keja i Dunava, Dunavskog parka kao i samog centra grada. Nalazi se u nedavno renoviranoj zgradi sa potpuno novom fasadom i sređenim hodnicima. Stan je salonskog tipa, odličnog rasporeda i kompletno je renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122870, II/, terasa, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi, spusteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije uticnice i prekidaci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 101.970 €, 33,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i useljiv stan, na jednoj od traženijih lokacija u gradu! Odličan za izdavanje! Ova nekretnina je uknjižena ,može i kredit! Stan nije na poslednjem spratu, poseduje lift kao i ostavu u sklopu podruma, interfon i biciklanu. Zgrada je održavana, nalazi se blizu škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 190.550 €, 55,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade sa video nadzorom i interfonom. Stan je renoviran, sa blagom kosinom, a krov je uređen pre dve godine i pod garancijom. Zgrada je uredna, ima....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 109.950 €, 53,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2022.,

www.indomio.rs

Poseduje interfon, kablovsku, internet i video nadzor. Stan je renoviran pre 4 godine. Stan je komplet zvučno i termo izolovan. Zamenjene sve elektro u vodovodne instalacije. Hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija i obe terase su u pločicama visokog kvaliteta. Ostalo je da se zamene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i prekidači.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 339.900 €, 144,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetan četvorosoban stan u penthouse stilu, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija – Liman 3. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi starije, proverene gradnje i u potpunosti je renoviran, pružajući visok nivo komfora i funkcionalnosti. Odlikuje ga odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 392.000 €, 112,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122871, I/, terasa, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i prekidači.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 336.600 €, 144,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja penthouse stana u Novom Sadu, smeštenog na prestižnoj lokaciji Liman 4, u ulici Narodnog Fronta. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran, sa svim zamenjenim instalacijama, najkvalitetnijom stolarijom, parketom i pločicama. Nekretnina obuhvata prostranu terasu, francuski balkon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 270.380 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122870, II/, terasa, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi, spusteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije uticnice i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 53,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je lepo uređen i kompletno renoviran dvosoban stan površine 53 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u mirnoj ulici na Novom Naselju, svega 20 metara od šetališta. Zgrada iz 1999. godine okružena je zelenilom i nudi prijatno i mirno okruženje, idealno za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 392.000 €, 112,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122871, I/, terasa, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi, spusteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije uticnice i prekidaci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 196.000 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju komforan trosoban stan sa prelepim, neometanim, pogledom na krosnje drveca i krovove zgrada. Stan je svetao, dvostrano orjentisan, sa jako puno prozora i dnevne svetlosti. Funkcionalno je odlicnog rasporeda. Stan poseduje dnevni boravak, dve sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 84.500 €, 30,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100687. Na prodaju kompletno namešten stan od 30m² u mirnom delu grada, na odličnoj lokaciji nadomak Novosadskog sajma i na desetak minuta hoda do centra grada. Stan se nalazi u zgradi sa novim liftom i rekonstruisanim krovom, okrenut je ka dvorišnoj strani što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 360.000 €, 163,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjižen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuća na Podbari. Kvalitetno građena, uknjižena, 163m2 plus pomoćni objekat 23m2. 5 spavaćih soba, plus dnevna i trpezarija, dva kupatila, plac 2.5 ara, bez kolskog ulaza Odmah kod Almaške crkve,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 403.200 €, 112,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nameštena garsonjera, 27m2, 3. sprat (bez lifta), centar, za jednu osobu, nepušača. Upravo renoviran stan se nalazi u centru Novog Sada, zgrada stara 20+ godina, nije poslednji sprat, orijentacija zapad (kvalitetne aluminijumske roletne). CG, interfon, optički/koaksijalni kabel u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 28)

<< <1> >>