• GoHome Professional
stanovi novi sad renovirano do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad renovirano do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad renovirano do 60 m2

  • Za upit "stanovi novi sad renovirano do 60 m2" pronađeno 2 546 nekretnina - prosečna cena 2.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten 2.0 stan na Adamovićevom naselju u neposrednoj blizini osnovne škole. Stan se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa terasom, kupatila, spavaće sobe i fizički odvojene kuhinje sa prirodnom svetlošću i ventilacijom. Stan je 60m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i uknjižen dvosoban stan u srcu Novog Sada, sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru. Nalazi se u staroj, kvalitetnoj zgradi nadomak pešačke zone, a u izuzetno mirnoj ulici, bez autobusa i buke. Dnevni boravak, čiji zid je u staklenom portalu, čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u zgradi koja je uvučena od same saobraćajnice, što garantuje mir, tišinu i potpuni komfor, bez buke. Stan je zapadno orijentisan i odiše svetlošću tokom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad renovirano do 60 m2'
108.150 €
159.650 €
206.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, centar, Dvosoban, komforan, renoviran stan, koji se lako može preurediti u 2,5soban. Stan je dvorišno orijentisan, ima sopstveno grejanje, podstanica na struju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053046 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, mogućnost proširenja, deljiv. Odličan, sređen, komforan stan od 60m2, dvorišno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, održavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i komforan stan na idealnoj lokaciji, uvučena zgrada, blizu keja, Riblje pijace, pešačke zone. Miran kraj, idealan za život kao i izdavanje. Kompletno je renoviran, od vodovoda i strujne instalacije, tarket, odlična keramika. Bez ikakvog ulaganja. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1046163. NOVI SAD, SATELIT, TROSOBAN STAN, 60 m2. Novo u ponudi!!! Predstavljamo vam kompletno renoviran trosoban stan, pozicioniran na petom od šest spratova, u zgradi bez lifta, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišne orjentacije,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054213. NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana pozicioniranog na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom koja je fizički odvojena, dve spavaće sobe i kupatilo i terasu na koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlican, sredjen, komforan stan od 60m2, dvorisno orjentisan, na IV spratu Novom Naselju! Zgrada je iz 90.tih, odrzavana, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 60,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična komforna trosobna uknjižena nekretnina na najtraženijoj i prestižnoj lokaciji u Novom Sadu, Liman 1 odmah uz fakultete, udaljen je 300 m od najvećeg šoping centra Promenada, 250 m od Spensa i 500 m od prelepe plaže Štrand i Dunava, kao i 15–tak minuta hodom do samog centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep stan na Bulevaru Oslobođenja, smešten u vrhunskoj lokaciji koja pruža odličan pristup svim sadržajima grada. Stan je kompletno renoviran i sređen, te je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Uknižen 1/1 na ime vlasnika . Prostor je moderno uređen i opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne žel.stanice i Bulevara oslobođenja, lokacija sa dosta zelenila i dovoljno parking prostora. Stan se nalazi na 6.spratu stambene zgrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 159.650 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na prvom spratu kvalitetne stare gradnje u Rumenačkoj ulici na Detelinari. Stan je kompletno renoviran pre dve godine i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Funkcionalnog je rasporeda (iz hodnika u sve prostorije), dvorišno orijentisan, svetao i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska provizija 1102421 - CENA 155000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban lepo renoviran dvoiposoban stan blizu sajma i Lidla. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju i ostavu. Pre dve godine kompletno renoviran, PVC stolarija, vodo i elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite stan u koji možete da se uselite bez ikakvih dodatnih ulaganja, imamo pravo mesto za vas! Na prodaju svetao i pažljivo renoviran stan od 60 m², koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Avijacije. Ovaj stan odiše toplinom doma – sa istočnom orijentacijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 133.900 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Drugi sprat sa liftom ! Uknjižen na 60m2, a sa terasama ima ukupnu korisnu površinu od 66m2. Ima ostavu u podrumu i na spratu kao i zajedničku biciklanu. Renoviran, pvc stolarija u celom stanu. Dvostrano orijentisan, sa terase pogled na Petrovaradinsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 126.690 €, 60,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex u samom centru Novog Sada. Kompletno renoviran stan 2019 godine, rađen odličnim i kvalitetnim materijalima. Parket prve klase, španska i italijanska keramika, pvc stolarija, veoma svetao stan, komforne dve spavaće sobe na spratu, jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.890 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LUX RENOVIRAN TROSOBAN STAN ULICA GAGARINOVA SPRAT 4 IMA LIFT 60m2 CENA 167890eur NOVA KUHINJA SA UGRADNIM UREDJAJIMA ULAZI U CENU KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na top lokaciji! CENTAR 064/822-21-40 Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 60 m2 - nudimo vam odličnu, uknjiženu nekretninu na interesantnoj lokaciji - blizina škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, Merkura, Lidla. Stan je kvalitetno renoviran i adaptiran, tako da nema ulaganja. Dobro je organizovan, u sve....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 175.000 € na 165.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN, 60M2.Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 60m². Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stan odlikuje odlična osvetljenost, zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji, kao....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu, uz pogled na lepo ozelenjeno dvorište. Zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican stan kod Zeleznicke stanice,kompletno renoviran.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 206.000 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, LIMAN 2, DVOIPOSOBAN, 60M2. Oglašavamo prodaju izuzetno retke nekretnine na limanu 2 u odličnoj održavanoj zgradi. Stan se sastoji iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase. Raspored je zaista odličan, stan je komplet renoviran od poda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u odličnoj zgradi. Renoviran pre desetak godina i nakon toga fantastično održavan. Komforna trpezarija sa kuhinjom, dve terase, dnevni boravak i velika spavaća soba. Dvostrano orjentisan, mnogo svetao stan. Miran kraj, okolo dosta zelenila, blizina vrtića. U okolini zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 173.050 €, 60,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet renoviran stan u ulici Maksima Gorkog na redovnoj etaži sa liftom. Poseduje tri odvojene sobe, može da bude u funkciji prostranog dvosobnog stana ili dvoiposoban u zavisnosti od želje budućeg kupca. Stan je trostrano orijentisan, nalazi se između dva suda tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090184 -Uknjižen trosoban stan u centru, u blizini SPENS-a. Delimično je renoviran. Deveti sprat - nije poslednji, odličan pogled, lift, francuski balkon. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep, komletno renoviran dvosoban stan u mirnom delu Nove Detelinare. U blizini su vam decja igralista, park za pse i sve prodavnice koje vam mogu zatrebati za komforan zivot. Imate jedan ili dva automobila? U ovom delu nema potrebe da brinete o parkingu. Bonus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.380 €, 60,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban, potpuno renoviran stan na Novom naselju. U mirnom delu grada, okružen zelenilom, nalazi se stan od 60m2, sa terasom od 10m2, koja nije uknjižena, što ovom stanu daje dodatnu veličinu i prostranost.U stvarnosti stan poseduje 70m2. Stan je u potpunosti renoviran,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderan, komforan, jednoiposoban stan u Tozinom Sokaku. Stan se sastoji iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se izdaje zaposlenom paru ili jednoj osobi, bez ljubimaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063008 - Uknjižen dvosoban salonski stan u samom centru Novog Sada,, pešačka zona. Zgrada je pozicionirana u mirnom kraju punom zelenila daleko od buke i saobraćaja. Stan poseduje spavaću sobu, veliki dnevni boravak i izdvojenu kuhinju sa trpezarijom. Sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 173.000 €, 60,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar-Spens. RENOVIRAN TROSOBAN STAN - ODLIČAN ZA KANCELARIJU kao i život. Neposredna blizina suda, Spensa, centra Stan se nalazi u zgradi starije gradnje na 3/5 spratu sa liftom. Fantastičnog je rasporeda, po stukturi trosoban, površine 60m2 sa dve terase (uknjiženo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 460)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>