• GoHome Professional
stanovi novi sad parking što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi novi sad parking što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad parking što skuplji

  • Za upit "stanovi novi sad parking što skuplji" pronađeno 12 929 nekretnina - prosečna cena 2.493 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 494.400 €, 224,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Luksuzan četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Dunava i Ribarskog ostrva. Ovaj lep i svetao stambeni prostor luksuznih nota čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se tri spavaće sobe od kojih najveža spavaća soba ima sopstveno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 494.400 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

520945-Fenomenalna nova zgrada na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Stan je odmah useljiv po isplati. Maksimalno iskorišten prostor sa odvojenim spavaćim delom. Dnevni boravak sa kuhinjom ima 65m2 sa puno svetlosti, dok su spavaće sobe od 18m2, 16m2, 9m2 i 9m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 494.400 €, 147,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centra, ulica Lovćenska. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na idealnoj, mirnoj i lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, više obrazovnih ustanova (vrtića, osnovne škole, fakulteta), Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 494.400 €, 140,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulicni lokal - strogi centar - mogucnost dogradnje tri stana - pesacka zona . Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130424, klima, uknjižen. CENTAR - 110 m2 - KUĆA LUX NAMEŠTENA Uknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna površina: približno 112 m² Parking mesto u dvorištu za jedno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130424, klima, uknjizen. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna povrsina: priblizno 112 m² Parking mesto u dvoristu za jedno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 490.000 €, 235,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja od vlasnika-mole se agencije da ne kontaktiraju!!! poslovna zgrada ili stambeni objekat sastoji se od dva identična stana,jedan na prizemlju,drugi na spratu stanovi su fizički razdvojeni ali nisu papirološki-prodaje se kao jedna celin bruto površine 235m2,neto 181m2 na placu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 489.500 €, 126,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 126m Penthaus terasa 200m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 126m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 489.000 €, 167,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – VILA STAN, 149m² + GARAŽA + PARKING! Mirna jednosmerna ulica, zaštićena od visoke gradnje – idealna za život bez stresa! Prodaje se stan u vili sa samo 3 stana – sam na spratu, 4 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa terasom, trpezarija + kuhinja, grejanje po utrošku, 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 489.000 €, 149,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na fantastičnoj lokaciji+++Agencijska oznaka stana 1057597, Novi Sad, Sajam, 149 m2, petosoban, prvi sprat. Opremljena luksuznim nameštajem petosobna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 486.270 €, 121,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan kvalitet gradnje i opreme. Privlačna lokacija, cena sa uračunatim PDV-om. Postoji opcija kupovine parking mesta ili garažnog prostora. Za više detalja ili organizaciju posete, slobodno nas kontaktirajte. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Atraktivna lokacija, cena sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 484.700 €, 134,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep cetvorosobni salonac na prvo spratu zgrade cija terasa sama izlazi i gleda na dunsvski park.Stan poseduje veliku dnevnu sobu iz koje se izlazi na terasu,tri spavace sobe,velika ostava,veliko predvorje koje moze iskoristiti za dosta stvari,kuhinja i jos jedna ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 484.100 €, 205,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta vožnje. Na donjoj etaži se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Na gornjoj etaži se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 484.000 €, 116,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan četvoroiposoban stan u izgradnji na jednoj on najprestižnijih gradskih lokacija na uglu Radničke i Stražilovske ulice jednog od najprestižnijih investitora.Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od hodnika,master kupatila,master sobe(20,07 m2)toaleta,degazmana,2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 483.110 €, 150,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 482.658 €, 149,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina se nalazi u mirnoj i urbanoj stambenoj zoni, idealnoj za porodični život. Izdvojen od gradske guzve i saobracaja jer je ulica mala i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 481.840 €, 170,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo prelep porodičan stan na Grbavici. Sastoji se iz dve etaže, na donjoj etaži je komforna dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, wc, ostava i terasa. Na gornju etažu se ide stepeništem i gore se nalaze tri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 481.150 €, 170,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan dupleks stan u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pruži visok nivo komfora i funkcionalnosti, uz predviđeni rok završetka radova do proleća 2026. godine. Okolina je izuzetno praktična za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 480.000 €, 172,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Liman IV, šestosoban stan, postoji mogućnost kupovine parking mesta, garaže, ali onda je druga cena u pitanju. Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar cara Lazara, prodaje se elegantan, prostran i svetao duplex stan, savršen za porodičan život i pravu svakodnevnu udobnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 480.000 €, 149,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na fantastičnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1102386. Cena stana 480.000eu +3% agencijske provizije. Novi Sad, Sajam, 149 m2, petosoban, prvi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 476.710 €, 150,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan petosoban stan u izgradnji u urbanoj vili na Novom Naselju. Stanu pripada parking mesto u dvorištu zgrade. Planirano vreme završetka izgradnje je septembar 2024. godine. Stan se nalazi sam na spratu tako da porodica može da uživa u potpunom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 476.710 €, 165,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan petosoban neuseljavan stan u urbanoj vili na Novom Naselju. Uz stan se može kupiti i garža u suterenu od 34m2 i parking mesto u dvorištu 16m2. Stan se nalazi sam na spratu tako da porodica može da uživa u potpunom miru. Stan je opremljen najkvalitetnijom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastičan petosoban stan u izgradnji. Cena sa PDV-om. Parking mesto u ceni. Kontakt:0648033305 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 476.000 €, 132,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad centar - stari grad, - RETKO NA TRŽIŠTU!!! - Prodaje se izuzetan salonski stan od 132m2, uknjižen. Nalazi se u vili sa 3 stana sa svojim privatnim dvorištem gde se nalaze 3 garaže i parking za stanare. Ostatak dvorišta je u zelenilu. Zgrada takođe poseduje i podrum i tavan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 475.860 €, 132,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na izuzetnoj lokaciji - potez Socijalnog, jedna od najtraženijih i najpoželjnijih u Novom Sadu! Ovu izgradnju, sa rokom septembar 2026. godine krasi izuzetan kvalitet opreme stanova. Četvorosoban stan idealnog rasporeda prostorija! Fantastična terasa od 38m2 koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 475.000 €, 112,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Luksuzno uređen dupleks površine 112 m² u samom centru Novog Sada, u Šafarikovoj ulici, u novoj zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na 2. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu, tri spavaće sobe, poseban radni kabinet, dva savremena kupatila i dve velike terase koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 475.000 €, 150,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 153m2+12 m2. U pitanju je Lux novogradnja u mirnoj ulici. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade kao i parking mesta u dvorištu zgrade. Vila je visoko moderna i kvalitetna ultra smart house- switch....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 474.000 €, 150,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo unikatnu nekretninu na odličnoj lokaciji, u blizini Sajma i Bulevara Oslobodjenja. Stan se nalazi na prvom spratu nove zgrade, i jedini je stan na tom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, koji je spojen sa kuhinjom i trpezarijom i ima izlaz na terasu koja gleda na....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 468.600 € na 473.800 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 473.800 €, 149,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 503.670 €
19.09.2025 - 468.600 €
25.03.2026 - 473.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u novosadskom naselju Banatić, blizu Sajma, Železničke stanice i Lidla. Pozicioniran na prvom spratu, na kome je jedini i zauzima celu etažu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 470.000 €, 206,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Solarna dolina u Alibegovcu postavlja temelje za održivu budućnost naše zajednice. Osnovna ideja bila je ostvarivanje visokog nivoa energetske efikasnosti. Postignuta je upotrebom kvalitetnih termoizolacionih materijala, stolarije, toplotnih pumpi i optimalne prostorne organizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 470.000 €, 286,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103299, 4.5a, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na placu od 450m2 dve stambene jedinice odmah useljive.U blizini cetar,vrtic,osnovna skola,srednja skola,igralista,ambulanta,za sve porodicne pogodnosti u mirnom delu salajke. Parking za dva vozila ispred....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 472.000 € na 465.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 472.000 €
30.03.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dušana. LIFT. Useljenje: kraj proleca ove godine. 2 dnevna boravaka, balkon, 4 spavace sobe, 2 kupatila i 2 mala toaleta. U cenu ulaz još i: koriscenje zajednicke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje: kraj proleca ove godine. 2 dnevna boravaka, balkon, 4 spavace sobe, 2 kupatila i 2 mala toaleta. U cenu ulaz jos i: koriscenje zajednicke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 464.270 €, 157,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban . Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 463.500 €, 131,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban salonac, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade, sa terasom koja direktno gleda na Dunavski park – idealno za one koji traže udoban život u centru grada ili žele sigurnu poslovnu investiciju. Stan ima ukupnu površinu od 131m2 i odlikuje se visokim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 463.500 €, 131,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD, RETKO U PONUDI! Uknjižen, komforan troiposoban salonski stan u centru grada ( blizina Dunavskog parka ). Prvi sprat, terasa, ostava, parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska oznaka 1003461. Kontakt - Aleksandar, tel. 063/777-6233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban salonac na ekskluzivnoj lokaciji – terasa sa pogledom na Dunavski park! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) u ponudi ima izuzetan četvorosoban salonac na 1. spratu reprezentativne zgrade u samom centru grada, sa terasom koja izlazi direktno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 463.500 €, 130,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ceo Novi Sad, Fruška gora, Dunavsve "na dlanu"..Apsolutno svaki detalj, koji je neophodan za savršen život višečlane porodice sa visokim očekivanjima i premium navikama ! Idealno koncipiran. Svaki detalj usmeren ka užitku vlasnika i maksimalnom hedonističkom ugođaju. Stan od 130....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 463.500 €, 110,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban stan sa garažom na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina strogog centra grada, Spensa, TC Promenada, šetališta keja, fakulteta Ovaj komforan stambeni prostor funkcionalnog rasporeda....